Aksaray
DOLAR31.9682
EURO35.0861
ALTIN2417.2

AKPINAR ATAUZDER’E BAYRAM SEVİNCİ YAŞATTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
AKPINAR ATAUZDER’E BAYRAM SEVİNCİ YAŞATTI
Atanamayan Uzmanlar Derneği (Atauzder) Genel Başkanı Mustafa Gündeşli, Yeniden Refah Partisi (YRP) Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar’a makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Akpınar; “Yıllarca görevini her koşulda canla başla mücadele ederek yerine getiren, Vatanı, Bayrağı ve Milleti için mücadele ederken en yakın silah arkadaşlarını kendi kucağında Şehit ve gazi veren eski Uzman Çavuşlarımızı kaderine terk edilmemesi gerekiyor” dedi.

 

Her iki başkanda, eski uzman çavuşların yerel yönetimlerde ve kamu kurum ve kuruluşlarında iş imkanın sağlanması gerektiği önemini vurguladı.

 

Atanamayan Uzmanlar Derneği (ATAUZDER) Genel Başkanı Mustafa Gündeşli, ziyaret hakkında yaptığı açıklamada; “Başkanımızla verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Kendisinin; Vatanı ve Milletini korkusuzca koruyan ve canını hiçe sayıp vatan ve millet sevdasıyla tutuşan Eski Uzman Çavuşların sorunları karşısında her zaman yanımızda olmaları ve Eski Uzman Çavuşları destekleyip sahip çıkılması gerektiğini vurgulaması bizleri çok mutlu ve onure etmiştir. Göstermiş olduğu yakın ilgi, alaka ve nazik misafirperverliği için kendisine çok teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 

Kamu kurum ve kuruluşlarına referansla alımlar gerçekleşirken Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar, Atanamayan Uzmanlar Derneği’ni referans alarak yıllarca atanmayı bekleyen dernek üyelerinden 2 kişinin ilk atamalarının gerçekleştirerek 2 aileye bayram sevinci yaşattı. Atama bekleyen Eski Uzman Çavuşlara da umut ışığı oldu.

 

Eski Uzman Çavuşların mağduriyetlerinin giderilmesi adına uzun süredir Meclis (T.B.M.M.) çalışmaları gerçekleştiren Atanamayan Uzmanlar Derneği Genel Başkanı Mustafa Gündeşli ve Yönetim Kurulu Üyeleri birçok görüşme gerçekleştirdiklerini söylediler. Görüşme gerçekleştirilen Milletvekilleri, bu sorunun bir devlet meselesi ve vefa borcu olduğunu ayrıca bu mağduriyetin giderilmesi için her türlü desteği vereceklerini ifade ettiler. Gündeşli açıklamasında “Aylardır mücadelemize ses olan birçok Milletvekili olmasının yanı sıra Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar ilk alımları gerçekleştirerek ATAUZDER ailesine umut ışığı olmuştur. ATAUZDER ailesi olarak öncelikle Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Mehmet Akpınar’a ve Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan’a minnetlerimizi iletiyoruz. Vicdanlı siyasetçi ve devlet adamlarının sayılarının her daim çoğalmasını ve mağdur kesimlerin sorunlarına destek olmalarını ayrıca temenni ediyoruz.” Dedi. (Basın bülteni)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 1
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Bayram Öncesi Araç Bakımına Dikkat!Önceki Haber

Bayram Öncesi Araç Bakımına Dikkat!

Festivalin Finali de Adına Yakışır OlduSonraki Haber

Festivalin Finali de Adına Yakışır Oldu

Haber Yorumları

 • Osman ZENGIN11-06-2024 17:17

  EskiUzmanÇavuşlar ve ATAUZDER ailesi olarak destekleriniz için çok teşekkür ederiz aksaray68haber.com.tr Atanmak HAKKIMIZ İNANDIK BAŞARACAĞIZ

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar