Aksaray
DOLAR31.9682
EURO35.0861
ALTIN2417.2

Dinçer’e Ziyaretler Sürüyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Dinçer’e Ziyaretler Sürüyor
31 Mart Mahalli idareler yerel seçimlerinden vatandaşların teveccühü ile güven tazeleyen Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer’e yeni dönem için mazbatasını aldığı günden bugüne kadar devam eden tebrik ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Yeni dönem için mazbatasını aldığı günden bugüne kadar tebrik ziyaretlerini Aksaray belediyesi merkez hizmet binasında bulunan başkanlık makamında kabul eden belediye başkanı Evren Dinçer bu hafta Gaziler Derneği başkanı Mustafa Dağ ve beraberindeki Gazileri, STK Platformu Başkanı İlhan Demir ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini SÜTBİR ve AKSÜTBİR başkanı Esat Zengin ve yönetim kurulu üyelerini, yeni seçilen il genel meclis başkanı Latif Ağır ve beraberindeki il genel meclis üyelerini, iş insanı Hasan Hüseyin Tüzün, Aksaray aile ve sosyal hizmetler il müdürü Nurettin Ulaş ve kurumda çalışan müdür yardımcıları ile birlikte şube müdürlerini, Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini, kamu kurum ve kuruluşlarının idari ve mülki amirlerini,  siyasetçi ve İş İnsanı Yılmaz İlhan'ı ve Aksaray İdare Mahkemesi Başkanı Yakup Camgöz'ü ağırladı.

Ziyaretçilerine Aksaray için yeni dönemde planladığı projeler hakkında bilgiler veren Başkan Dinçer, yapı devam eden projeler hakkında da istişarelerde bulunuyor.

Tebrik ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu dile getiren Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; “Kıymetli hemşerilerimizin göstermiş olduğu teveccüh bizi çok daha güçlü kılıyor. Şehrimizde görev yapan kamu kurum ve kuruluşlarımızın idari mülki amirlerinin, sivil toplum kuruluşlarımızın, hemşerilerimizin ve esnaflarımızın yoğun desteğini hissediyoruz. Yeni dönem için mazbatamızı aldığımız günden bu yana tebrik için uzaktan yakından buraya gelen, desteğini hissettirip güzel dilek ve temennilerini ileten herkese gönülden teşekkür ediyorum. Hep birlikte Aksaray’ımızı hak ettiği noktalara taşıyacağız. Birliğimizden aldığımız güç ile şehrimiz için, güçlü yarınlarımız için çalışmaya, verdiğimiz proje sözlerimizi yerine getirmeye devam edeceğiz” dedi. (Basın bülteni)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kurban Fiyatları, Kurbanlık Tercihlerini DeğiştiriyorÖnceki Haber

Kurban Fiyatları, Kurbanlık Tercihlerini...

Lavanta Bahçesi Görsel Şölene HazırlanıyorSonraki Haber

Lavanta Bahçesi Görsel Şölene Hazırlanıy...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar