Aksaray
DOLAR31.9682
EURO35.0861
ALTIN2417.2

"Aksaray'ımıza Gelecek Hizmetlerin Önünü Açan Bir Seçim Sonucu Temenni Ediyorum"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
"Aksaray'ımıza Gelecek Hizmetlerin Önünü Açan Bir Seçim Sonucu Temenni Ediyorum"
CHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, oyunu kullanarak, "Aksaray'ımıza gelecek hizmetlerin önünü açan bir seçim sonuçlarıyla karşılamamızı temenni ediyorum" dedi.Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aksaray Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, Fatma Mithat Gürsoy İlkokulu'nda oyunu kullandı. Demir'e CHP PM Üyesi Ali Abbas Ertürk ve CHP İl Başkanı Bilal Özdemir eşlik etti.

"Aksaray'ımıza Gelecek Hizmetlerin Önünü Açan Bir Sonuçla Karşılaşmamızı Temenni Ediyorum"

Oy işlemini tamamlayan CHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Pelinsu Yıldırım Demir, "Hemşehrilerimizi sandığa davet ediyorum. Lütfen bugün şehrimiz ile ilgili, içinde bulunduğumuz durumla ilgili sözlerimizi sandıkta söyleyelim. Oyumuzu kullandık, şehir ve ülke demokrasisine hayırlı olmasını diliyoruz. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Aksaray'ımıza gelecek hizmetlerin önünü açan bir seçim sonuçlarıyla karşılamamızı temenni ediyorum. Çok güzel bir kampanya ve seçim süreci geçirdik kardeşlik içerisinde. Aksaray'a ve bize yakışır bir süreç oldu. Bu sürecin yine kardeşlik ve huzur içerisinde tamamlanıp, şehrimize faydalı olma noktasında hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

"Vatandaşın İradesinin Sandığına Girdiği Gibi Sandıktan Çıkmasının Da Takipçisi Olacağız"

CHP PM Üyesi Ali Abbas Ertürk ise oyunu Pelinsu Yıldırım Demir'e verdiğini belirterek, "Önemli bir seçim yaşanıyor bugün. Ülkemizde milyonlarca vatandaşımız iradesini ortaya koymak için sandık başına gidecek. Seçimler bizim ülkemizde demokrasimiz için çok önemli çok kıymetlidir. Vatandaşımızın iradesi ve oyu çok değerlidir. Bu seçim de böyle bir seçim olacak. Bugün görev yapan sandık görevlilerine, müşahitlere ve kolluk kuvvetlerine, yarışan adaylarımıza başarılar diliyorum. Sandıklarda seçmen iradesini yansıtacak şekilde olmasını temenni ediyorum. Herhangi bir seçmen iradesini 2019'daki gibi yok sayacak yolların tercih edilmemesini canı gönülden temenni ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı bir oyun önemine binaen oy kullanmaya davet ediyorum. Gelip vatandaşlık görevini yapmalarını sandığa gelmelerini önemsiyorum. Sandıklar açıldığı zaman inanıyorum ki ülkemiz demokrasisi için altın bir sayfa açılacaktır ve önemli bir dönem başlayacaktır, buna canı gönülden inanıyorum. Oy kullanan tüm vatandaşlarımızın oyunun ülkemize, milletimize, şehrimize hayırlı olmasını diliyorum. Bundan sonra ki süreçte artık yapılacak şey seçim güvenliğini sağlamak, vatandaşlık iradesine sahip çıkmak. Bu konuda Cumhuriyet Halk Partisi olarak yurt genelinde çok ciddi önlemler almış bulunmaktayız. Bunun sonucunda da vatandaşın iradesinin sandığına girdiği gibi sandıktan çıkmasının da takipçisi olacağız" ifadelerine yer verdi. (Basın bülteni)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Minik Eslem Akciğerine Kaçan Mısır Parçasının Çıkarılmasıyla Rahat Nefes AldıÖnceki Haber

Minik Eslem Akciğerine Kaçan Mısır Parça...

Dinçer “Milletimizin Kararı Her Zaman Doğru Olmuştur”Sonraki Haber

Dinçer “Milletimizin Kararı Her Zaman Do...

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar