Aksaray
DOLAR31.9682
EURO35.0861
ALTIN2417.2

Kaşlı “Belediye Sayımızı 2 Katına Çıkarttık”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kaşlı “Belediye Sayımızı 2 Katına Çıkarttık”
Milletvekili Kaşlı “2019 Yerel seçimlerinde kazandığımız toplam 5 belediyeyi 2024 yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre yüzde yüz artırarak 10 belediyeye çıkardık ve güzel bir başarı elde etmiş bulunmaktayız”

31 Mart tarihinde yapılan seçimler ve sonuçları hakkında yazılı bir basın açıklaması yayınlayan MHP Aksaray milletvekili Ramazan Kaşlı “Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Teşkilatı olarak uzunca bir süredir azim ve kararlılıkla yılmadan, yorulmadan ilimiz, ilçelerimiz ve beldelerimiz için ciddi bir mücadele ve hizmet gayreti içerisinde olduk.

Bu süreçte sıkılmadık el, dokunmadık gönül bırakmadık. Liderimizden aldığımız düstur ve samimiyetle “Ayırmadan Ayrıştırmadan” memleketimize hizmet ettik ve etmeye de devam ediyoruz.

Aksaray’da seçim sürecinin huzur ve sükûnet içerisinde gerçekleşmesi sebebiyle öncelikle Valimiz Sayın Mehmet Ali Kumbuzoğluna ve tüm güvenlik güçlerimize çok teşekkür ediyorum.

Bu süreçte bizlerle birlikte her an gayret gösteren, emek veren başta MHP Aksaray Belediye Başkan Adayımız İrfan Çıtak olmak üzere, MHP Aksaray İl Başkanımız Burhanettin Karataş ve yönetimine, Kadın Kolları Teşkilatımıza, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Muhsin Aslan ve Yönetimine, İlçe Başkanlarımız ve yönetimlerine, İl Genel Meclis ve Belediye Meclis Üyelerimiz ve adaylarımıza, İlçe Başkanlarımız ve yönetimlerine, İlçe Belediye Başkanlarımız, Adaylarımız ve İl Genel Meclis Üyesi adaylarımıza, Ülkü Ocakları İlçe Teşkilatlarımıza, Türkav ve Türkiye Kamu Sen Teşkilatlarımıza, Tüm Teşkilat mensuplarımız ile birlikte ailelerine, sandık görevlilerimiz ve müşahitlerimize, değerli basın mensubu arkadaşlarımıza bizlere destek olan tüm hemşerilerimize 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde vermiş oldukları emek ve desteklerden dolayı şükranlarımı sunuyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi olarak bizler Aksaray merkezi kazanamadık ama il bazında 22 belediyeden seçime iddialı girdiğimiz 17 belediyenin 10’unu kazandık. 2019 Yerel Seçimlerinde kazandığımız toplam 5 belediyeyi 2024 yerel seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre yüzde yüz artırarak 10 belediyeye çıkardık ve güzel bir başarı elde etmiş bulunmaktayız.

Demokrasimize yaraşır bir üslup ve saygı çerçevesinde geçen seçim süreci sonrasında Aksaraylı hemşerilerimizin takdirleri ile tekrar seçilerek görevine devam eden Aksaray Belediye Başkanı ve kadrolarına ayrıca yeni seçilen tüm belediye başkanlarımıza ve muhtarlarımıza başarılar diliyorum.

Bizler kirli siyasi gündemlerden uzak, manipülasyon ile değil samimiyetle ve azimle sürdürdüğümüz bu süreci; Yapacağız tüm hizmetler için henüz bir başlangıç olarak niteliyor, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tüm teşkilatlarımız ile birlikte ve tüm gücümüz ile parti ayrımı gözetmeksizin tüm belediyelerimizin ve memleketimizin emrinde ve hizmetinde olduğumuzu bir kez daha beyan ediyor, Aksaraylı hemşerilerimize bir kez daha saygılarımı sunuyorum” dedi. (Basın bülteni)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 1
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 2
  KIZGIN
CHP Adayı Pelinsu Yıldırım Demir “Partimiz ve Ülkemiz Adına Ümit Verici”Önceki Haber

CHP Adayı Pelinsu Yıldırım Demir “Partim...

DSİ’den Önemli UyarıSonraki Haber

DSİ’den Önemli Uyarı

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar