Reklamı Geç
Aksaray Belediyesi
Aksaray
DOLAR29.2172
EURO32.2725
ALTIN1928.5

Belediyenin Hastaneye Desteği Devam Ediyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Belediyenin Hastaneye Desteği Devam Ediyor
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesine tedavi gören yürüme zorlu ver hareket zorluğu yaşayan hastaların tedavilerini kolaylaştıracak Hasta taşıma kaldırma liftleri desteğinde bulundu.

Göreve geldiği günden beri eğitimden sağlığa spordan sosyal ve kültürel alanlara kadar her konuda hizmet vermek için çalışmalar yürüten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, sağlık alanında hastaların ve yakınlarının işlerini kolaylaştıracak Hasta taşıma kaldırma liftleri Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesine teslim etti.

Aksaray Eğitim ve Araştırma hastanesinde çorba evleri projesi, hoş geldin bebek seti ve hasta bakım seti desteği ile hastaların yanında olan Başkan Dinçer Nöröloji ve Fizik Tedavi bölümlerinde kullanılmak üzere Hasta taşıma kaldırma liftleri verilmesini sağladı.

Hastaların, refakatçilerin ve sağlık çalışanlarının işini kolaylaştırmak için Aksaray Eğitim Araştırma Hastanesine teslim edilen Hasta taşıma kaldırma liftleri, hastayı yatağından tekerlekli sandalyesine, bir odadan başka odaya taşınmasına imkân sağlayan mobilizasyon cihazlardır. Bu cihazların en büyük faydası hasta yakınlarının fazla efor harcamadan hastalarını cihaz yardımıyla kaldırıp taşımalarıdır. Bu sayede hasta yakınlarında oluşacak bel fıtığı vb. gibi ağır kaldırmaya yönelik kas iskelet sistemi hastalığının oluşmamasıdır.

Vatandaşların her anında yanlarında olmak için yenilikçi çalışmalarla hizmet etmeye devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, yaptığı açıklamada tüm hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Başkan Dinçer, hasta taşıma kaldırma liftlerinin tedavilerini kolaylaştırması temenni etti. (Basın bülteni)

Datakale.Net İnternet ve Bilişim Hizmetleri
Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Özdemir “Ekonomik Kriz İcra Dosyalarıyla Beraber Boşanma Sayısını da Artırıyor”Önceki Haber

Özdemir “Ekonomik Kriz İcra Dosyalarıyla...

Belediyenin Yeni Sosyal Tesisi İlgi Odağı OlduSonraki Haber

Belediyenin Yeni Sosyal Tesisi İlgi Odağ...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar