Aksaray
DOLAR31.9682
EURO35.0861
ALTIN2417.2

Başkan Dinçer “Ortak Hedefimiz Milletin Refahı”

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Başkan Dinçer “Ortak Hedefimiz Milletin Refahı”
Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer seçim çalışmaları kapsamında Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde (OSB) birçok fabrikayı ziyaret etti, üretilen ürünler hakkında bilgiler aldı, Aksaray’a yapılan ve yapılacak olan icraatları anlattı. Yeni dönem için destek istedi.

Başkan Dinçer; Aklımız fikrimiz Aksaray 5 yılda hizmet ve icraat belediyeciliği yaptık. Hiç kimsenin geride kalmadığı bir şehir için; gece gündüz demeden, yorulmak nedir bilmeden gayretle çalıştık, çalışacağız. Bugünde Ülkemiz sanayisinin önemli çarklarından, binlerce insanımıza iş imkânı sağlayan organize sanayi bölgemizdeki fabrikaları ziyaret ediyoruz. Girdiğimiz her fabrikada ayrı bir gurur yaşıyoruz. Türkiye yüzyılında ülkemiz emin adımlarla ilerliyor ifadelerini kullandı.

Başkan Dinçer sırasıyla Tekstil endüstri, ORSAN, FERNAS fabrikalarında işçi ve işverenle bir araya geldi. Bir ülkenin gelişmesinde, refahında, rekabet gücünün artırmasında, dünyadaki yarışta hak ettiği yeri almasında üretimin ve sanayinin öneminin tartışmasız bir numara olduğunu dile getiren Başkan Dinçer, ortak hedefin milletimizin refahını artırmak, daha güçlü bir Türkiye’yi oluşturmak olduğunu söyledi. Sanayicilerin karşılaştıkları sorunları kendilerine ilettiklerini, kendilerinin de onlara destek olmaya çalıştıklarını vurgulayan Başkan Dinçer, tabii bunu yapabilmek için de özel sektörü desteklememiz, önünü açmamız gerekiyor. Her ortamda söylüyorum: Sanayici arkadaşlarımızın derdi, milletimizin derdidir, devletimizin derdidir. Çünkü Sizler, istihdam üretiyorsunuz. Dolayısıyla sizin gelişmeniz, sizin büyümeniz, milletimizin ve devletimizin büyümesidir. Sizin daha çok üretim yapmanız için, sizin işinizi daha çok geliştirmeniz için her türlü desteği vermeyi sürdüreceğiz ekonomimize ve istihdamına katkı sunan işletmelerimizi tebrik ediyor, başarıların devamını diliyorum” ifadelerini kullandı. (Basın bülteni)

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Karacaer “Herkes Hastane Sisteminden Dertli”Önceki Haber

Karacaer “Herkes Hastane Sisteminden Der...

İHH Geçici Giyim Mağazasını AçtıSonraki Haber

İHH Geçici Giyim Mağazasını Açtı

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar