Bugun...
Cansa Can,Kansa Kan Yeter ki Sen Dalgalan


Nazmi ÇALIŞKAN
se-na_68@hotmail.com
 
 

Cumartesi Akşamı cennet vatanım yine soyları,sopları belli olmayan vatan hainlerinin kahpece saldırısı ile acıya büründü.

İlk açıklanan bilgilerde 29 Şehidimizin ve 166 yaralımızın olduğu haberi ile kahrolduk. Daha sonraki sayı ciğerlerimizi daha da fazla yaktı 38 Polisimiz ve vatandaşımız bu şerefsizce düzenlenen terör saldırısında Şehit düştü. 155 vatandaşımız ise bu saldırı sonucu yaralanarak hastanelerde tedavi altına alındı. Bu yaralılarımızdan durumlarının ağır olduğunu öğrendiklerimiz oldu. Allah Şehitlerimize Rahmet ailelerine de sabırlar versin. Türk Milleti'nin başı sağ olsun. Yaralılarımıza Allah’tan acil şifalar diliyorum.

Bu ihanetin hesabını kim verecek diye düşünüyorum. Hiç ama hiç kimse bu olayı siyasete bağlamaya çalışmasın. Bu olay gösteriyor ki, 15 Temmuz olayının bir uzantısıdır. Hala belli başlı yerler bu ülkede iç savaş çıkartma ve cennet vatanımı Suriye’nin düştüğü duruma düşürme durumunda bu yolda da hain planlarına ara vermeksizin devam ediyorlar.

Bu Vatan her bir bireyine eşit olarak yaşam hakkı sundu. Bunun için kimseden bir bedel beklenmedi. Bu bedeli ödeme zamanıysa başkalarını bilmem ama ben şimdiden hazırım. 18 aylık vatan vazifemden sonra yeniden hiçbir karşılık beklemeden devletimin vereceği her türlü görevi hiçbir karşılık beklemeden yapmaya her zaman hazırım. Sonu ölüm olsa da geride kalanlarımın bu ülkede baş üstünde tutulacağından bir an olsun şüphe bile duymadım. Gün vatan için can verme günüyse ben ve benim gibi düşünen binlerce Türk evladının hazır olduğunu biliyorum. Bu soysuzları kendi kanlarında boğana kadar mücadele başlaması gerektiğini düşünüyorum. Bizlerin başka vatanı yok. Bizler başka ülkelerin boyunduruğu altında yaşayacak bir toplum değiliz. Her şeyden önce damarlarımızda dolaşan kan buna müsaade etmez. İşte bu yüzden diyoruz ki;

CAN İSE CAN,

KAN İSE KAN

YETERKİ SEN DALGALAN ŞANLI BAYRAĞIM

 

HALKIN İRADESİNİN ÜZERİNDE BİR GÜÇ YOKTUR;

1 Kasım seçimleri sonrasında ülkede yaşanan olaylar ve kanlı olaylar durmak bilmedi. Bir çok kişi bu ülkede demokrasi olmadığını savunurken milletin oyları ile seçilmiş olan bir Cumhurbaşkanı ve Siyasi partiyi yok sayarak Demokrasi kelimesinden hiçbir şey anlamadıklarını gösterdiler. Bu güne kadar belki de halkı yok sayanlar halkın kararları karşısında beceriksizliklerini örtmeye çalıştılar.

BEYLER HERKES ŞUNU BİLSİN Kİ;

Bu ülkede beğenseniz de beğenmesiniz de,

Kabullenseniz de Kabullenmesiniz de,

Şu anda bir tane lider var.

Bunu ben değil HALK söylüyor.

Bir kere de başka yerleri dinlemek yerine halkı dinleseydiniz bunu siz de anlardınız...Bu yazı 4689 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZYAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI