Bugun...


Vali Aydoğdu “Bilgi Dünyanın En Kıymetli Hazinesidir”
Vali Aydoğdu “Mesleğini namus bilen, etik ilkelerine bağlı,basın mensuplarına yardımcı olmak, bizim de milletimiz adına kamusal sorumluluğumuzdur”

Vali Aydoğdu “Bilgi Dünyanın En Kıymetli Hazinesidir”
+ -

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu 10 Ocak çalışan gazeteciler günü dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında; “Basınımızın değerli mensupları; “Sizler, şartlar ne kadar ağır olursa olsun, her zaman ve her yerde, mesafe ve mesai kavramlarını unutarak, millet adına koşup koşturan ve bir kamu hizmetini yerine getiren emekçilersiniz.

Bilgi, dünyanın en kıymetli hazinesidir. Toplumlar gücünü bilgiden alır. Toplumsal bilginin kaynağı da basındır. Bilginiz kadar güçlü, bilginiz kadar varsınız. Onun için sizler, işinizi yaparken sadece kamusal bir hizmeti değil, sosyolojik bir gerçeği de yerine getirmiş oluyorsunuz.Mesleğini namus bilen, etik ilkelerine bağlı, siz değerli basın mensuplarına yardımcı olmak, bizim de milletimiz adına kamusal sorumluluğumuzdur.Birbirimizi ötekileştirmeden, farklılıklarımızın eşsiz bir zenginlik olduğunu kabul etmeliyiz. Asgari müştereklerimiz, bizi bir araya getiren, ortak milli ve manevi paydalarımız vardır.Salihler şehrinde olduğumuzu hissettirdiğiniz için, Aksaray’ın tanıtımı ve marka değerine destek olduğunuz için, halkımızı bilgilendirip, güçlü kıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum.Bu vesile ile 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüz kutlu olsun” dedi. (Haber merkezi)
Bu haber 1577 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
YUKARI