Bugun...

"haberler" İLE İLGİLİ HABERLER

İmamlara Ve Muhtarlara Organ Nakli Görevi
Sağlık Bakanlığı, organ bağışı konusunda duyarlılığı artırmak için din adamları ve yerel yöneticileri devreye sokmaya ha..
 “Sanayi esnafı ve Yazgı el sıkıştı Esnafın istemediği proje uygulanmayacak”
Sanayi esnafının en çok merak ettiği ‘Sanayi Projesi’ sorunu, gerçekleşen ziyaretle cevabını buldu. Ak Parti Aksaray Bel..
“68
68 Siyah İnciler Taraftar Gurubu liderlerinden Yasin Atak ve Erhan Bıyık (oççi) MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr..
 Aksaray Tarım Platformu TBMM’de
Tarım Platformu’nun TBMM’de milletvekili Alaboyun ile yaptığı görüşmede Aksaray’da düzenlenecek olan tarım ve hayvancılı..
ASÜ-Mercedes İşbirliği Yeni Boyutlar Kazanıyor
Mercedes Benz-Türk Aksaray Kamyon Fabrikası Müdürü Klaus Pfeifer, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı makamında ziyaret..
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Rıfkı Karabatak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Çalı..
Çiftçi Eğitimleri Devam Ediyor
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüzün Aksaray Ziraat Odası ile ortaklaşa organize ettiği ve çiftçilerimizin tarım..
AKMÜB  Üyelerine  İşsağlığı Ve Güvenliği Semineri Yaptı
AKMÜB yeni çıkan yasa ile yürürlüğe giren iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında üyelerini bilgilendirme semineri ya..
Başkan Nevzat Palta 75 Kişilik Umre Kafilesini Kutsal Topraklara Uğurladı
“Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının artması için bol bol dua edin”
“Ak Gençlikten Suriyeli Türkmenlere Büyük Yardım”
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Kılıç, yayınladığı basın bildirisinde; Gençlik Kolları olarak zulüm altınd..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI