Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

 AFAD’a Yeni Kurtarma Aracı
Aksaray’da İl Özel İdaresi tarafından İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD)’a yeni araç alındı.
Hububat Alım Satımında Yeni Dönem
Aksaray Toprak Mahsulleri Ofisi İl Müdürlüğü, Aksaray Ticaret Borsası ve Eskil Ziraat Odasında lisanslı depoculuk hakkın..
Köylerde Tarım ve Hayvancılık Eğitimleri Verilecek
Aksaray'da Ziraat Odası Başkanlığı ve İŞ-KUR tarafından köylerde kurslar açılarak kadınlara ve gençlere tarım ve hayvanc..
 4 Araçlık Zincirleme Kaza
Aksaray’da 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında şans eseri yaralanan olmazken, araçlarda hasar meydana geldi. ..
Otomobil Şarampole Düştü: 2 Yaralı
Aksaray’ın Eskil ilçesinde bir otomobilin yoldan çıkarak şarampole düşmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi ..
Prof. Dr. Özkan “Obezite Ameliyatları Estetik Ameliyat Değildir”
Aksaray Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Namık Özkan, "Şişman olanların ömürleri zayıf olanlara göre 10 yıl d..
Bölgenin En Büyük Estetik ve Plastik Cerrahi Muayenehanesi Aksaray’da Açıldı
Aksaray ilinin ilk özel “Estetik ve Plastik Cerrahi” uygulamalarını yapan Op. Dr. Hasan ATEŞ bölgenin en büyük özel muay..
Somuncu Baba Caminin Avlusuna Gölgelik Yapılacak
Aksaray’da Somuncu Baba Külliyesi içerisinde yer alan Somuncu Baba Camisi avlusunun üzerine gölgelik yapılarak geniş ala..
Kadın Çiftçilere Girişimcilik Eğitimi
75 kadın çiftçinin katıldığı eğitim kursunda başarılı olan 3 kadın çiftçi, hazırladığı projede bakanlık tarafından hibey..
Kaldırım İşgali İçin Son Uyarılar Yapıldı
Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğünün kaldırım işgali önlemek için ‘Yaşanılası Şehirler için Kaldırımlar Bizim’ sloganı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI