Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Vahşi Cinayet
Aksaray Büyük Bölcek Mahallesinde bir kadın yaşadığı evin giriş kısmında tüfekle başından vurularak öldürüldü...
İl Genel Meclisinin Kalbi Güzelyurt’ta Attı
İl Genel Meclisi Eylül Ayı 10. Olağan toplantısının 2. Birleşimini Güzelyurt İlçesinde yaptı. İlçe Kaymakamı Mustafa Dur..
Nilüfer Derneği 6 Ülke Temsilcisini Aksarayda Buluşturdu
Nilüfer Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından koordine edilen 'Kültürler arası etkileşimde değerler eğitimi' proje..
21 YAŞINDAKİ GENÇ TELEFONLA        KONUŞURKEN ÖLDÜ
Aksaray’da telefonla konuştuğu sırada yere yığılan bir genç, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayarak h..
KUYUMCUYA DARPHANE BASKISI OLMAYAN ALTINLARI SATMAYA ÇALIŞAN BİR KİŞİ YAKALANDI
Aksaray’da kuyumcular çarşısında S.S. isimli kuyumcu dükkânına gelerek 6 adet Greksiye, 17 adet Cumhuriyet ve 70 adet Çe..
AKMEK'TEN 6337 BAYAN KURS ALDI
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta’nın en önemli projelerinden biri olan AKMEK’te bilgisayar, Çini, Kurdele nakışı, ..
MASA TENİSİ MİLLİ TAKIMI KAMPI TAMAMLADI
Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezinde yaklaşık 9 günlük kamp sürecini tamamlayan Bedensel Engelliler Masa Tenisi Milli T..
BAŞKAN ESNAF  ZİYARETİNE ARA VERMİYOR
Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, göreve geldiği günden beri 9,5 yıldır olduğu gibi her fırsatta Aksaray halkını ve..
Ak Heyetten Alay Komutanına Hoş Geldin Ziyareti
AK Parti Aksaray Milletvekilleri Ali Rıza Alaboyun, Ruhi Açıkgöz, İlknur İnceöz ve İl Başkanı M.Fatih Yıldırıcı ile bi..
Vali Yardımcısı Tolga POLAT Göreve Başladı.
İçişleri Bakanlığı’nın 2013/463 sayılı müşterek kararnamesi ile Hatay-Yayladağı Kaymakamlığından, İlimiz Vali Yardımcılı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI