Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Otomobilin Yakıt Deposundan Kaçak Sigara Çıktı
Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu ve Suriye uyruklu 2 şahsın bulunduğu otomobilin yakıt deposunda ve motor kap..
Deri Üzerine Yazılmış İncil Ele Geçirildi
Aksaray’da tarihi eser kaçakçılarına yönelik bir operasyon düzenleyen polis, tarihi eser olduğu değerlendirilen 1 adet s..
TIR’daki Zuladan 18 bin 500 Paket Sigara Çıktı
Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu TIR’ın dorsesinin altına gizlenmiş 18 bin 500 paket gümrük kaçağı sigara ele..
Sel Hasarlarını AFAD Giderecek
Aksaray’da 11 Mayıs’ta yaşanan aşırı yağışların ardından yaşanan su baskınları konusunda hasar tespit çalışmaları 21 May..
AFAD Kum Fırtınalarına Tedbirler İçin Kolları Sıvadı
Aksaray-Konya Karayolunun 5-30 Km arasında meydana gelen kum fırtınası nedeniyle karayolu üzerinde oluşan zincirleme tra..
Doğan “Yemeklerinizi Ne Çok Soğuk Ne de Çok Sıcak Tüketin”
Aksaray Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Başhekimi Uzm.Dr. Evrim Doğan, Ramazan ayı içersinde ağız ve diş sağlığı konusunun h..
Ortaköy İtfaiyesine AFAD’dan Malzeme Desteği
AFAD Müdürlüğünce başlatılan Aksaray’a bağlı 7 ilçe belediyesi itfaiyelerinin arama-kurtarma malzemeleri yönünden deste..
CHP adayları Sanayi Esnafını Dinledi
CHP milletvekili adayları Ali Abbas Ertürk ve Ramazan Fidan Sanayi Sitesini ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledile..
Yeni Girişimciler İçin İki Kurs Açılıyor
Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğü ve Engelli Anneleri Derneği tarafından açılan girişimcilik kursları için başvurular 18.05.201..
Eroğlu 51 Milyonluk Yatırımla Aksaray’a Geliyor
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, Aksaray programı kapsamında Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü ta..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI