Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

MEB, BU SORULARA CEVAP VERECEK Mİ?
GEÇİCİ 5. MADDESİ'NDE "dershane ve etüd merkezlerinin faaliyetlerinin 2013-2014 eğitim ve öğretim yılı bitiminde sona e..
Vali Selami Altınok yeni cezaevi inşaatında incelemelerde bulundu
Aksaray Valisi Selami Altınok, Cumhuriyet Başsavcısı Taner Aksakal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ramazan Altundağ il..
Araba fiyatına güvercin
Aksaray'da her hafta kurulan pazarda güvercinler, türlerine göre 10 lira ile 10 bin lira arasında satılıyor Türkiye'nin..
Aksaray Barosu Geleneksel Aşure Günü Haberi
Aksaray Barosunun Geleneksel Aşure gününün dördüncüsü 14 Kasım 2013 tarihinde Aksaray Barosu Avukatlar odasında yapılmı..
Başkan Aktürk “Küçükbaş Yetiştiriciliğinde  Türkiye’ye Örneğiz”
Aksaray Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği yaptığı çalışmalar, eğitim faaliyetleri ve koyun yetiştiriciliğine k..
Vali Altınok “AKFOD’un çalışmalarını beğeniyorum ve takdir ediyorum”
Kısa adı AKFOD olan Aksaray Fotoğrafçılar Derneğinin yönetici ve üyeleri Aksaray Valisi Selami Altınok’a nezaket ziyar..
CHP Başkan Adayı Hürriyet Mahallesini Gezdi
CHP Aksaray Belediye Başkan Adayımız Doğan Koşar; Eski Belediye Başkanımız Memiş Akın, Merkez İlçe Başkanımız Gülhan Tos..
Asü’deki Konferansta Çözüm Süreci Konuşuldu
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Eğitim Fakültesi’nin düzenlediği ‘Eğitim Günleri’ Konferanslar Serisinin 9’uncusu gerçekleşti..
Bu iddia Gündemi sarsacak!
Milli Eğitim Bakanlığı’nda bir heyet tarafından hazırlandığı iddia edilen kanun taslağının içeriğinin yanı sıra yasalaşm..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI