Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Osmanlıca eserler araştırmacı bekliyor.
Osmanlıca eserler araştırmacı bekliyor Aksaray Halk Kütüphanesi`nde edebiyat, coğrafya, tarih, fıkıh ve tıp alanlarında ..
“68
68 Siyah İnciler Taraftar Gurubu liderlerinden Yasin Atak ve Erhan Bıyık (oççi) MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr..
 Aksaray Tarım Platformu TBMM’de
Tarım Platformu’nun TBMM’de milletvekili Alaboyun ile yaptığı görüşmede Aksaray’da düzenlenecek olan tarım ve hayvancılı..
ASÜ-Mercedes İşbirliği Yeni Boyutlar Kazanıyor
Mercedes Benz-Türk Aksaray Kamyon Fabrikası Müdürü Klaus Pfeifer, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı makamında ziyaret..
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Rıfkı Karabatak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Çalı..
Aksaray’da fabrika deposunda yangın
Aksaray-Adana karayolu üzerinde faaliyet gösteren bir fabrikanın yan tarafında bulunan prefabrik depo alev alev yandı...
AKMÜB  Üyelerine  İşsağlığı Ve Güvenliği Semineri Yaptı
AKMÜB yeni çıkan yasa ile yürürlüğe giren iş sağlığı ve güvenliği kanunu kapsamında üyelerini bilgilendirme semineri ya..
Başkan Nevzat Palta 75 Kişilik Umre Kafilesini Kutsal Topraklara Uğurladı
“Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının artması için bol bol dua edin”
“Ak Gençlikten Suriyeli Türkmenlere Büyük Yardım”
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Abdülsamet Kılıç, yayınladığı basın bildirisinde; Gençlik Kolları olarak zulüm altınd..
Karabatak’ın bu seferki durağı Laleli Mahallesi Oldu
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak gece gündüz demeden seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI