Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Hastane Yönetimi Çocukları Unutmadı
Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi yöneticileri, 23 Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, çeşitli..
Bir Günde 100 Bin Ziyaretçi
Aksaray Belediyesi tarihinin en güzel ve en anlamlı etkinliği olan 2. Aksaray Kitap Günleri Fuarı ile 1.Çocuk Festivali”..
Kupalarını Yazgı’dan Aldılar
Aksaray Belediyesi tarafından 5. kez düzenlenen klasik otomobil rallisi büyük ilgi gördü. 15 Temmuz Milli İrade Meydan..
Gençlik Hasan Dağ Diyor
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önceki hafta açıkladığı erken seçim tarihi 24 Haziran’da, Aksaray’ı TBMM’de temsil..
Yem Zamları Nedeniyle Hayvanlara Kesimhane Yolu Göründü
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da son zamanlarda yem fiyatlarına gelen afaki..
Kadroya Geçen Taşeron İşçilerin 32 Günlük Maaşları Kayıp
Aksaray üniversitesinde Temizlik işçileri KHK İle 2 Nisanda kadroya geçme sevinci yaşarken Mart ayı Maaşını alamamaları ..
Asansör Boşluğuna Düşen Yaşlı adam Ağır Yaralandı
Oturduğu binadaki asansör boşluğundan düşen 83 yaşındaki bir kişi ağır şekilde yaralandı.
Çantasından ve İç Çamaşırından Eroin Çıktı
Aksaray’da narkotik polislerinin ihbar üzerinde durdurduğu otobüsteki bayan yolcunun çantasından ve iç çamaşırından topl..
Aksaray Belediyesi Kitap ve Çocuk Festivali Fuarını Açtı
Aksaray’da belediye tarafından organize edilen ve bu yıl 2’incisi düzenlenen Kitap Festivali gerçekleştirilen törenle aç..
AFAD ve İtfaiyeden Araç Yangınları Eğitimi
Aksaray’da Afet Acil Durum (AFAD) Müdürlüğü ve İtfaiye ekipleri tarafından kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan ve a..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI