Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

“ Ak Hanımlar, Seçim Çalışmalarına Ev Toplantılarıyla Devam Ediyor”
Ak hanımlar Seçim süreci çalışmaları kapsamında ev toplantılarını sürdürüyor. Ak Parti Aksaray İl Kadın Kolları başkanı ..
IPARD II Sektör Analiz Çalıştayı Yapıldı
Avrupa Birliği tarafından birliğe aday ülkeler için uygulanan "Katılım Öncesi Yardım Aracı Kırsal Kalkınma Programının (..
TOBB Meslek Lisesi’nin Temeli En Kısa Sürede Atılacak
TOBB’nde Akreditasyon Eğitimine Katılan Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Burada Hisarcıklıoğlu İle Görüşerek..
İmamlara Ve Muhtarlara Organ Nakli Görevi
Sağlık Bakanlığı, organ bağışı konusunda duyarlılığı artırmak için din adamları ve yerel yöneticileri devreye sokmaya ha..
Osmanlıca eserler araştırmacı bekliyor.
Osmanlıca eserler araştırmacı bekliyor Aksaray Halk Kütüphanesi`nde edebiyat, coğrafya, tarih, fıkıh ve tıp alanlarında ..
“68
68 Siyah İnciler Taraftar Gurubu liderlerinden Yasin Atak ve Erhan Bıyık (oççi) MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr..
 Aksaray Tarım Platformu TBMM’de
Tarım Platformu’nun TBMM’de milletvekili Alaboyun ile yaptığı görüşmede Aksaray’da düzenlenecek olan tarım ve hayvancılı..
ASÜ-Mercedes İşbirliği Yeni Boyutlar Kazanıyor
Mercedes Benz-Türk Aksaray Kamyon Fabrikası Müdürü Klaus Pfeifer, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Acar’ı makamında ziyaret..
Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan adayı Rıfkı Karabatak seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.Çalı..
Aksaray’da fabrika deposunda yangın
Aksaray-Adana karayolu üzerinde faaliyet gösteren bir fabrikanın yan tarafında bulunan prefabrik depo alev alev yandı...
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI