Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

İzgören “Sizin Dükkân Torunlara Kalır Mı?
İletişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören, Aksaray Girişimci İşadamları Derneği (AGİAD), Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO..
Ülkü Ocaklarından Tiyatro
Aksaray Ülkü Ocakları Tarafından organize edilen “Yolumuz Uzun ve Çetin” adlı tiyatro oyunu dün Belediye Tiyatro Salonun..
Karabatak’dan  Başkan Patla Ziyaret ve Teşekkür
Aksaray MHP Belediye Başkan Adayı Rıfkı Karabatak beraberinde İl Başkanı Mustafa Selhan Altınsoy, Merkez İlce Başkanı A..
‘Kime hizmet edeceksek onu dinleyeceğiz’
Mahalle gezilerini aralıksız sürdüren AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, hizmet için çıktığı bu ..
Başkan Nevzat Palta “ Sivil Toplum Örgütleriyle Birlikteliğimizden Kazanan Aksaray Oldu”
Aksaray Kasaplar ve Besiciler Odası Başkanı Kani Yerli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Aksaray’a yaptığı güzel hizmetlerden do..
Adliye Ve Baro’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Taner Aksakal, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ertuğrul Ayar, İdare Mahkemesi Başkanı ..
Belgesi Olmayan Hayvan Alım-Satımı Ve Hayvan Taşıma Yapamayacak
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü belgesi olmayanların hayvan alım-satımı ve hayvan taşıması yapamayacağını bildird..
Mutlu İnsan Varlık Sebebinin Farkına Varandır
Eğitimci-Yazar Doç. Dr. Halit Ertuğrul, Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Somuncubaba Tarih ve Kültür Araştırmaları Merkezi tar..
Önceliğiniz Aksaray mı? Aksaray’a Hizmet Etmeyenleri Korumak Mı?
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak yaptığı basın açıklamasında “ Belediye Meclis Üyesi ve İl Gene..
AGİAD Vergi Haftasını Kutladı
Aksaray Girişimci İşadamları Derneği AGİAD vergi haftası dolayısıyla Aksaray İl Defterdarı Ali AYKAŞ defterdar yardımcı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI