Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

  ‘Sorunlarımızı öncelik Sırasına göre çözeceğiz’
Mahalle gezilerini sürdüren Ak Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, Taşpazar Mahallesi, Şifahane Mah..
Başkan Özkök’ten TBMM’ye Ziyaret
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök (TBMM)’ye giderek Aksaray Milletvekilleri İlknur İnceöz ile Ali Rıza Alaboy..
Koçak
Aksaray CHP İl Başkanı Ramazan Koçak 17 Aralık operasyonu ile ilgili yazılı bir açıklamada bulundu.
İzgören “Sizin Dükkân Torunlara Kalır Mı?
İletişim Uzmanı Ahmet Şerif İzgören, Aksaray Girişimci İşadamları Derneği (AGİAD), Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO..
Ülkü Ocaklarından Tiyatro
Aksaray Ülkü Ocakları Tarafından organize edilen “Yolumuz Uzun ve Çetin” adlı tiyatro oyunu dün Belediye Tiyatro Salonun..
Karabatak’dan  Başkan Patla Ziyaret ve Teşekkür
Aksaray MHP Belediye Başkan Adayı Rıfkı Karabatak beraberinde İl Başkanı Mustafa Selhan Altınsoy, Merkez İlce Başkanı A..
‘Kime hizmet edeceksek onu dinleyeceğiz’
Mahalle gezilerini aralıksız sürdüren AK Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Haluk Şahin Yazgı, hizmet için çıktığı bu ..
Başkan Nevzat Palta “ Sivil Toplum Örgütleriyle Birlikteliğimizden Kazanan Aksaray Oldu”
Aksaray Kasaplar ve Besiciler Odası Başkanı Kani Yerli ve Yönetim Kurulu Üyeleri Aksaray’a yaptığı güzel hizmetlerden do..
Adliye Ve Baro’dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Taner Aksakal, Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanı Ertuğrul Ayar, İdare Mahkemesi Başkanı ..
Belgesi Olmayan Hayvan Alım-Satımı Ve Hayvan Taşıma Yapamayacak
İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü belgesi olmayanların hayvan alım-satımı ve hayvan taşıması yapamayacağını bildird..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI