Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

OSİAD’dan Sütaşa Ziyaret
Aksaray Organize Sanayi İşadamları Dernek Başkanı Serdar Öngün ve Yön Kur Üyeleri Sütaş Yön Kur üyesi Yaşar Ulukaya’yı m..
Gençlik Kolları Başkanı Kılıç “Haluk Başkan Aksaray İçin Büyük Bir Şans”
Aksaray Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Avukat Abdülsamet Kılıç ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Beledi..
ASÜ’lüler Harran’da Mutluluğu Bölüştü
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Eğitim Fakültesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik (PDR) Bölümü öğrencileri, Mart Ayında ba..
Yargıtay Üyesi Nail Özkılıç Vefat Etti
Aksaray'lı olan Yargıtay 2. Hukuk Dairesi Üyesi Nail Özkılıç (57) geçirdiği beyin kanaması sonucu vefat etti.
 Vali Ataklı Ve Eşi Sevgi Evleri'nde Kalan Çocukları Vali Konağında Ağırladı
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sevgi Evleri'nde kalan çocukları Vali Konağına davet eden Vali Şeref At..
Sağlıklı Hayat Yürüyüşü
Aksaray Halk sağlığı Müdürlüğü ‘’2014 yılı Sağlıklı Hayat ve Hareket Yılı ’’ Etkinlikleri kapsamında 27 Nisan Günü Aksar..
Aksarayspor İçin Gelecek Güzel Olacak
Spor toto 3 .ligde temsilcimiz Aksarayspor’un 2013-2014 futbol sezonunda iç sahada oynadığı son maçta adeta birlik rüzg..
AKÇED İzcileri Dedelerinin Yolundan Yürüdü
Aksaray Kültür Çevre Gençlik Spor Kulübü Derneği (AKÇED) İzcileri, Çanakkale savaşlarında 57. Piyade Alayının 99 yıl ön..
Uçurtmalar Çok Daha Yüksek Uçar
Aksaray Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu, İngilizce öğretmeni Hülya Candan Demir öncülüğünde “Uçurtmalarla çok daha yüksekl..
Aksaray’da Herkes  ‘O’ Nu Okuyor
Peygamber yolu derneğinin Aksaray eğitimciler derneği ile birlikte organize ettiği Herkes O’ nu okuyor sınavının ödül tö..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI