Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Aksaray Belediyesi Sel ve Su Baskınlarına Anında Müdahale Etti
Son yılların yağış rekoru Metrekareye 40 kg yağış düştü.
Tayini Çıkan Tarım Müdürüne Veda Programı
Isparta’ya tayini çıkan Aksaray Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Bestami Zabun için bir araya gelen Tarım Platformu,..
Öğrencilerden Borsaya Ziyaret
Aksaray TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi Öğrencileri, Aksaray Ticaret borsasını ziyaret ederek Borsa’nın faaliyetle..
Hayvan Üreticilerine Yüzde 30 Gebe Düve Desteklemesi
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’a bu yıl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı..
Dağ“Seçimin Önemini Anlatmak Zorundayız”
27. Dönem Erken Genel Seçimlerinde AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Hasan Dağ, yaptığı her ziyarette milletveki..
Korkunç Cinayet Aydınlatıldı
Aksaray Ağaçören ilçesinde geçtiğimiz aylar içerisinde evinde yanmış cesedi bulunan yaşlı adamın korkunç bir cinayete ku..
Ak Heyet Ak Partili Köy Temsilcileri İle Buluştu
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy başkanlığında, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Seçim Koordinasyon Merkezi ..
Vali Pekmez Vatandaşları Dinledi
Vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla, her ayın ilk Salı günü düzenlenen halk günü t..
Trafik Kurallarına Dikkat Çekiliyor
Karayolu Trafik Güvenliği ve Trafik Haftası kapsamında farkındalık oluşturulması amacıyla ‘Trafikte Çocuk Güvenliği’ Yür..
Muhtarların Taleplerini Tek,Tek Dinledi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 48 Mahallenin muhtarı ile tek tek görüşüp, mahallelerin istek, öneri ve tale..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI