Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Çiftçiye 20 Bin 885 Meyve Fidanı Dağıtıldı
Aksaray’da meyveciliğin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılması projesi kapsamında çiftçiye 20 bin 885 adet meyve fidanı da..
Trafikte Af Yok
Şubat ayı içerisinde Aksaray genelinde gerçekleştirilen trafik denetimlerinde 2 milyon liraya yakın trafik cezası kesild..
Emniyet Denetimlerinde Bir Ayda 24 Aranan Şahıs Yakalandı
Aksaray il Emniyet müdürlüğünün Şubat ayı verileri açıklandı. Emniyet verilerine göre bir ay içerisinde yapılan denetiml..
Sahte Basın Kartı Başını Yaktı
Aksaray’da bir otomobilin ön camında sahte basın trafik kartı olduğunu tespit eden polis, sürücü hakkında sahte belge dü..
Ticaret Borsasında Kutlama ve Sertifika Töreni
8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve İstihdam Seferberliği kapsamında Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Aksaray Vali..
Kitap Konağı Dualarla Açıldı
Aksaray Belediye gençlere yönelik hizmetlerine devam ediyor. Aksaray Belediyesi tarafından geçtiğimiz günlerde Azmi Mil..
İddialara Konu Yurtla İlgili Valilikten Açıklama
Aksaray’da yayın yapan bir televizyon kanalı ile günlük yayın yapan bir gazetenin 28 Şubat tarihinde İl Özel İdaresi tar..
Kitap Konağı Bugün Açılıyor
Aksaray Belediyesinin eğitim ve kültür hizmetleri devam ediyor. Bilgi evleri başta olmak üzere bugüne kadar bu alanda bi..
ATSO Meclis Başkan Yardımcılığına Etlik Seçildi
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkan Yardımcılığında değişikliğe gidildi. ATSO Meclis Başkan Yardımcısı Musa Ak..
Doktor Hemşerilerimizden Acı Haber
Konya’da otomobilin önce karşı şeritten gelen tıra ardından kamyonete çarpması sonucu meydana gelen kazada doktor karı k..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI