Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Meryem Ve İsa Figürlü Kitap Ve Ferman Ele Geçirildi
Aksaray Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Şube Ekipleri Kaçakçılara darbe üstüne darbe vurmaya devam ediyorlar
Çıkan Kavgayı Polis Jop ve Biber Gazı Kullanarak Zor Ayırdı
Aksaray’da, küçük yaşta bir çocuğun dövülmesinin ardından iki grup arasında çıkan kavgayı ayırmada zorlanan polis, cop v..
Aksaray'da Fırat İçin Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı
İzmir'de PKK sempatizanları tarafından Şehit edilen Ege Üniversitesi Öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu için Aksaray’da gı..
Aksaray’da Özgecan Yürüyüşü
Aksaray’da, 14 Şubat’ta Mersin'in Tarsus ilçesinde hunharca öldürülen Özgecan Aslan için Milliyetçi Hareket Partisi (MHP..
Vali Ataklı’ya Birinci Yıl Pastası Sürprizi
ATSO Başkanı Ahmet Koçaş ve Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, geçen yıl 21 Şubat’ta Aksaray Valiliği görevine başlaya..
Şoför Muavin Kavgası Kanlı Bitti
Aksaray'da bir yolcu otobüsünün muavini, arkasından konuştuğunu iddia ettiği şoförü mola sırasında bıçakla yüzünden yara..
Otobüs, Tır Ve Kamyonun Karıştığı Zincirleme Kazada 10 Yaralı
- Aksaray’da buzlu yolda direksiyon hakimiyetini kaybeden otobüs önünde, seyreden tır ve kamyona arkadan çarptı. Kazada ..
 Mahzur Kalan Hamile Kadını AFAD Ekipleri Kurtardı
Türkiye’yi olduğu gibi Aksaray’ı da etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı hayatı olumsuz etkilerken, yollarda kala..
Çobanlar Hem Yarıştı Hem Eğlendi
Aksaray'da, Çobanlar Yarışıyor Bilgi Yarışması’nın bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirildi. 120 çoban arasında seçilen 8 finali..
TEMA ve ASÜ Öğrencileri Sahipsiz Hayvanları Unutmadı
Aksaray Genç TEMA ve Aksaray Üniversitesi Doğa Topluluğu üyeleri, ağır kış şartları münasebetiyle yiyecek bulmakta zorla..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI