Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Bonzai Hastanelik Etti
Aksaray’ın Gülağaç ilçesinde meydana gelen olayda bonzai içen bir kişi fenalaşınca Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi al..
Pancar Kamyonu Devrildi 1 Yaralı
Aksaray’ın Konya üzerinde bulunan bir şeker fabrikasının yakınında meydana gelen trafik kazasında bir kişi vücudunun çeş..
ADH Tiyatro Topluluğuna Ödül
2Aksaray Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Tiyatro Topluluğu kurucusu Dr. Basri Köylü, Sabancı Vakfı tarafından ödülle..
Madde Bağımlısı Otobüste Fenalaştı
Aksaray da bulunan bir dinlenme tesisinde mola veren otobüs içerisinde meydana gelen olayda bir kişi Aksaray Devlet Hast..
Köy Muhtarları Ve Azalardan Ak Parti’ye Ziyaret
Yüzde 71,2 oyla AK Parti’den 3 milletvekilinin çıktığı Aksaray’da 84 köy muhtarı ve azalarla birlikte yaklaşık 300 kişi,..
İlaç İçerek İntihara Kalkıştı
Aksaray ‘ın Hamidiye Alaca mevkiinde meydana gelen intihara teşebbüs olayında bir kişi ilaç içerek intihara teşebbüs ett..
Ağaç Kesme Kavgası 8 Yaralı
Aksaray’ın Süleyman Höyüğü köyünde meydana gelen ağaç kesme kavgasında 8kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralandıl..
Kazada 6 Kişi Yaralandı
Aksaray ‘ın Şifahane Mahallesinde meydana gelen çift taraflı trafik kazasında 6 kişi vücutlarının değişik yerlerinden ya..
Aktürk “Her Çocuğun Bir Ailesi Olmalı”
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İsrafil AKTÜRK, korunma ve bakım altında bulunan 47 çocuğun 36 Koruyucu Aile yanınd..
İş-Kur’dan İşsizlere Geçicide Olsa Çözüm
İşsiz vatandaşlar işkur tarafından açılan geçici iş desteği için iş-kur merkezine akın etti.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI