Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Yazgı,Üniversite Öğrencileriyle‘Kariyer Sohbeti’nde Buluştu
Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Erkek Öğrenci Yurdunda kalan öğrenciler için düzenlenen “Kariyer Sohbetleri” adlı..
Tanımadığı Kişiler Dövdü
Koçhisar ilçesinde kimliği belirsiz kişilerce darp edilen bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak tedavi altına..
Çatıyı Tamir Ederken Düştü
Aksaray’ın Armutlu köyünde meydana gelen yüksekten düşme olayında bir kişi tamir etmek için çıktığı çatıdan aşağı düşünc..
Özel Çocuklardan Çok Özel Sergi
3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle Aksaray Belediyesi bünyesinde Özel Çocuklar Sanat Atölyesi öğrencilerinin h..
Aksaray'da Şap Korkusu Pazarı Kapattırdı
Çevre illerde ve Bölgemizde yoğun olan, İlimizde de kısmen muhtelif yerlerde" ŞAP" belirtileri tespit edildiğinden dolay..
Aksaray’da Kış Lastiği Uygulaması
Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte trafik polisleri Aksaray'da kış lastiği uygulamalarına başladı.
Suriyeli Ailenin Yaşam Mücadelesi
Aksaray’da müstakil bir evde yaşam mücadelesi veren Suriyeli dört çocuklu aile, hayırsever vatandaşların desteği ile yaş..
Ayrıldığı Eşinin Evine Kurşun Yağdırdı
Aksaray’da boşandığı eşinin evine gelen koca, eşinin kapıyı açmaması üzerine yanında getirdiği av tüfeği ile evi kurşun ..
Afganlıların Saldırısına Uğradı
Aksaray’ın Kurtuluş kavşağında bulunan bir düğün salonu yakınında meydana gelen darp edilme olayında Afganlıların saldır..
Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray merkezde meydana gelen kesici,delici aletle yaralanma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI