Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Darp Edilen 5 Kişi Hastanelik Oldu
Aksaray’da beş ayrı yerde gelen darp olaylarında beş kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralanınca hastanelik oldula..
Şap Hastalığı Hayvancılığı Vurdu
Türkiye’de ilk kez görülen ve hayvancılığı tehdit eden A-Nepal virüslü şap hastalığı nedeniyle Aksaray karantinaya alınd..
 “Ak Parti'den Eskil’e Teşekkür Ziyareti”
1 Kasım'da gerçekleştirilen 26. dönem milletvekili seçiminde yüzde 71.5 rekor bir oy alarak Türkiye’de en çok oy alan il..
Televizyon Üzerine Düşünce Yaralandı
Aksaray ‘ın Mehmet Akif Ersoy mahallesinde meydana gelen olayda bir iki yaşındaki bir çocuğun üzerine devrilen televizyo..
Sobadan Zehirlenince Hastanelik Oldular
Aksaray Topakkaya’da meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında iki kişi zehirlenince Aksa..
Çıktığı Çatıdan Aşağıya Düştü
Aksaray ‘ın Hamidiye mahallesinde meydana gelen kazada bir kişi çıktığı kendi evinin çatısından aşağı düşünce yaralandı..
Bakü'de Aksaray Konuşuldu
Özel Haber: Cumali Dağ/Aksaraydan Azerbaycan ‘ın Bakü bölgesinde bulunan Üniversiteye okumak için giden öğrenciler Bakü ..
Bizim Oltu Cağ Kebap Açıldı
Haber: Cumali Dağ-Foto: Ramazan KOÇ/Aksaray ‘ın Pamucak mahallesinde 4 ortaklı Bizim Oltu Cağ Kebap geçtiğimiz Cumartes..
Üretirken Doğayı da Koruyorlar
Özel Haber: Cumali Dağ- Foto: Ramazan KOÇ/Aksaray Belediyesinin Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı başkanlığında başla..
Şehitlik Parkı Yakınında Kaza
Aksaray’ın Şehitlik parkı yakınında meydana gelen trafik kazasında bir kişi yaralandı
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI