Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Araç Takla attı: 1 Ölü 2 Ağır Yaralı
Aksaray Organize Sanayi yolu Yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybederken iki kişi de vücutl..
İki Kişi Bıçaklandı
Aksaray ‘da bulunan bir halı saha tesisi karşısındaki düğün salonu önünde meydana gelen kesici delici aletle yaralanma o..
73 Yaşında Balkondan Atlayarak Canına Kıydı
Aksaray’ın Yunus Emre Mahallesinde meydana gelen intihar olayında bir kişi oturduğu apartmanın balkonunda aşağı kendisin..
Aksaraylı Besici Kaza Yaptı 1 Ağır 2 Yaralı
Ankara'da meydana gelen trafik kazasında adaklık koyun yüklü kamyon devrildi. Kazada 1'i ağır 2 kişi yaralanırken taşına..
Çarşı Merkezinde Dövdüler
Aksaray Merkezde gündüz çarşı merkezinde önüne kesen iki kişi tarafından darp edilen bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine..
Motosiklet Kazası
Aksaray Sultanhanı’nda meydana gelen motosiklet kazasında bir kişi kullandığı motosikletten aşağı düşünce ağır bir şekil..
Az Kalsın Canından Oluyordu
Aksaray’ın Gülağaç ilçesi Demirci Kasabası Kalealtı mahallesinde meydana gelen intihara teşebbüs olayında bir kişi Aksar..
Aksaray Değişim ve Dönüşüm Sürecine Girdi
1 Kasım Seçiminden Rekor Oy Alan Ak Parti Aksaray Teşkilatı, Seçimin Ardından Vatandaşlarla Buluşup Talep Ve Önerileri A..
42 Yıldır Eşinden Şiddet Kadın İsyan Etti
Aksaray’da 42 Yıldır Eşinden Dayak Yediğini İddia Eden 63 Yaşındaki Ayfer Baltacı
İntihara Teşebbüs Etti
Aksaray’ın Ortaköy ilçesi merkezde meydana gelen ilaç içerek intihara teşebbüs olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanes..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI