Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Bisiklet Sonu Oluyordu
Aksaray’ın Eski Sanayi Caddesinde meydana gelen bisikletten düşme olayında bir kişi vücudunun değişik yerlerinden yarala..
Canına Kıymak İstedi
Aksaray ‘ın Eskil ilçesinde meydana gelen intihara teşebbüs olayında bir kişi çok sayıda ilaç içerek canına kıymak isted..
İşyerinde Yandı
Aksaray ‘ın Organize Sanayi Bölgesinde bulunan bir fabrikada meydana gelen iş kazasında bir kişi makineyi ilaçlayayım de..
Önce Çarptı, Sonra Kaçtı
Aksaray ‘ın Kurtuluş Mahallesinde meydana gelen tek taraflı trafik kazasında bir kişi vücudunun değişik yerlerinden yara..
Ankara Yolunda Kaza Belediye ve İlçe Başkanları Yaralı
Aksaray’da belediye başkanının kullandığı otomobil takla attı, kazada ilçe belediye başkanı ve AK Parti İlçe Başkanı yar..
Aksaray'da Ekmek 90 Kuruş Oldu
Haftalardır merakla beklenen ekmek zammı bu gün hayata geçirildi,Aksaray’da ekmek 90 kuruş oldu.
Koçak “EFOR’da Sorun Yok”
Efor Yönetim Kurulu yaptığı açıklamada icra yolu ile satılan yerlerin inşaatı yapan şirkete ait olan bölümler olduğunu m..
Metal Başına Düştü
Aksaray ‘da bulunan bir okulda temizlik işleri yapan bir kişi kafasına metal düşmesi sonucu yaralanınca Aksaray Devlet H..
İlacı İçti Soluğu Hastanede Aldı
Aksaray’ın Taşpazar mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği çok sayıda ilaç nedeniyle fenalaşınca Aksaray Devl..
Banyoda Fenalaştı,Hastanede Öldü
Aksaray’ın Yunus Emre Mahallesinde Palmiye sitesinde oturan bir kişi girdiği banyoda fenalaşınca Aksaray Devlet Hastanes..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI