Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Kutlu Doğum Haftasına Özel 2.500 Fidan Dikildi
Sosyal ve kültürel anlamda düzenlediği etkinliklerle dikkat çeken ve özellikle Türkiye’de orman varlığı az olan şehirler..
ASÜ, ERASMUS+ Gençlik Projelerine Akredite Oldu
Aksaray Üniversitesi (ASÜ), Avrupa Birliği tarafından yürütülen “Erasmus+ Gençlik” alanındaki projelere, AB Bakanlığı Tü..
Hilal Beldesi İle Kardeşlik Köprüsü Kuruluyor
Aksaray’ın kardeş belediyesi olan Hilal Belediye Başkanı Cevher Benek ile Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ara..
25 Yaşına Kadar Olan GSS Borçları Siliniyor
Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Saffet Çalışkan, 26 Nisan 2016 tarihinden önce Genel Sağlık Sigortası bor..
Stand Up Gösterisini Çok Sevdiler
Aksaray Belediyesinin sosyal ve kültürel etkinlikleri devam ediyor. Ünlü Stand Up’cı Ömer Akbaba Aksaray’da hayranlarıyl..
Alkolle Enerji İçeceğini Birlikte İçince Fenalaştı
Aksaray ‘ın Ortaköy ilçesinde meydana gelen ilginç olayda bir kişi alkolle enerji içeceğini bir arada içince fenalaşarak..
Yolda Elektriğe Çarpıldı
Aksaray’ın Yavuz Sultan Selim Mahallesinde meydana gelen görünmez kazada bir kişi başına isabet eden telden gelen elektr..
Cumhurbaşkanı’na Teşekkür İçin Yollardalar
Suriyeli Öğretmen Mülhem el Said ve ailesi Aksaray’da Belediye Başkan Vekili Süleyman Canbulut’u ziyaret etti.
Gazi ve Şehit Yakınları Çanakkale’ye Gitti
Aksaray Belediyesi ve Güzelyurt ilçe Belediyesi, ‘Aksaray Gazi ve Şehitlerini Anıyor’ projesi kapsamında Aksaray’daki Ga..
Zararlı Yerine Kendini Zehirledi
Aksaray ‘ın Helvadere kasabasında meydana gelen ilginç olayda bir kişi kendi bahçesinde zararlı haşerelere karşı zehirli..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI