Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Muhtarlara Eğitim Semineri
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sosyal Bilimler ve Değerler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kenan Arıb..
AKMEK Çalışmalarına Devam Ediyor
Aksaray Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi (AKMEK) faaliyetleri hakkında bilgiler veren AKMEK Eğitim Birimi Sorumlusu..
Hayvancılık Yapacak Gençlere 30 Bin Lira Hibe Desteği
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından köy hayatını tekrar canlandırmak için gençlere 30 bin hibe desteği veril..
İlaç Ölümüne Neden Oluyordu
Aksaray ‘ın Kızılkaya köyünde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçlardan etkilenip fenalaşınca Aksaray Devlet Hasta..
Ölümden Döndü
Aksaray ‘ın Baymış Köyünde meydana gelen olayda bir kişi bindiği traktörden aşağı düşünce vücudunun değişik yerlerinden ..
ADH Kanser Hastalığına Dikkat Çekiyor
Kanserle Savaş Haftası nedeniyle, Aksaray Devlet Hastanesinde hasta ve hasta yakınlarına kurdele takılıp, bilinçlendirme..
Salı Semt Pazarı Tamamlandı
Aksaray belediye başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın göreve gelmesiyle Marka şehir olma yolunda yapılan projeler Aksaray’da ba..
Eskil’de Polis Haftası Kutlanıyor
Aksaray’ın Eskil ilçesinde Emniyet Teşkilatı’nın 171. Kuruluş Yıldönümü çeşitli etkinliklerle kutlanıyor...
Hasan Dağı Eteklerinde Elektrik Üretiliyor
Aksaray Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Meclis ve TOBB Konsey Üyesi Mehmet Ekici, Eski İl Genel Meclis Üyesi Dede T..
Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray ‘ın Hasas Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilacın etkisiyle evinde baygın bir şekilde bulundu..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI