Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Silahla Vuruldu
Aksaray ‘ın Taşpınar kasabasında meydana gelen silahla vurulma olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak..
Başkanlar Toplantısı Sultanhanı’nda Yapıldı
AK Partili Belediye başkanlarının geleneksel hale getirdiği ve ayda bir yapılan belediye başkanları istişare toplantısı ..
Kadınlarımıza Özel Bir Tesis Yapılıyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, inşaat çalışmalarının sürdüğü Kadın Aktivite Merkezi’nde incelemelerde bulun..
Çiftçilere Yeni Destek Projesi İçin Yollardalar
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da Ziraat Odası Başkanlığı ve Gıda, Tarım ve ..
Tarihi Köprü Bakımsızlıktan Yıkılıyor
Aksaray'nın Güzelyurt ilçesine bağlı, Yaprakhisar köyü sınırları içerisinde yer alan Osmanlı döneminden kalma tarihi 4 k..
Rehabilitasyon Merkezinde Yangın Tatbikatı
Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından Aksaray Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi çalışanlarına yangın ve..
Muhtarlara Eğitim Semineri
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Sosyal Bilimler ve Değerler Eğitimi Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Kenan Arıb..
AKMEK Çalışmalarına Devam Ediyor
Aksaray Belediyesi Kadın Koordinasyon Merkezi (AKMEK) faaliyetleri hakkında bilgiler veren AKMEK Eğitim Birimi Sorumlusu..
Hayvancılık Yapacak Gençlere 30 Bin Lira Hibe Desteği
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından köy hayatını tekrar canlandırmak için gençlere 30 bin hibe desteği veril..
İlaç Ölümüne Neden Oluyordu
Aksaray ‘ın Kızılkaya köyünde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçlardan etkilenip fenalaşınca Aksaray Devlet Hasta..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI