Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

2016 Yılı Saç Modası Ombre,Gri Ve Beyaz
Aksaray Berberler ve Kuaförler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Doğan, bu sene saçta moda olan ombre, gri ve be..
Ucuz Atlattılar
Aksaray ‘ın Ortaköy İlçesi Çiftevinde meydana gelen tek taraflı trafik kazası olayında iki kişi vücutlarının değişik yer..
Akılcı İlaç Kullanımına Eğitim
Aksaray İl Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Ortaköy Toplum Sağlığı Merkezi tarafından İlaç tüketiminde bilinç düzeyinin artırıl..
3 Kişiye Dayak
Aksaray ‘ın Sarıağıl köyünde meydana gelen darp edilme olayında üç kişi vücutlarının değişik yerlerinden yaralandılar. ..
Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray ‘ın Kargın köyünde meydana gelen el bileğinin kesilmesi olayında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi alt..
Almanya'da Sağlık Eğitimi Aldılar
Aksaray'da Hüseyin Cahit Korkmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 'Pediatrik acillerde minik bedenlere nefes ve hayat ve..
Mera Tecavüzleri Hayvancılığı Bitiriyor
Ülke genelinde tarım tecavüzlerine maruz kalan meralar küçükbaş hayvancılığı olumsuz yönde etkiliyor Meralar insanın iş..
Park Halindeki Otomobil Soyuldu
Aksaray’da Park Halindeki Otomobilin Camını Kıran Hırsız Ya Da Hırsızlar, Araçta Bulunan Çantayı Alarak Kayıplara Karışt..
Trafo Yangınında İtfaiye Polis Var MEDAŞ Yok
Aksaray Merkezde belirlenemeyen bir nedenle patlama meydana gelen trafo nedeniyle bazı evler uzunca bir süre elektriksiz..
"4" Kişi Ölüme Gidiyordu
Aksaray-Ankara yolu 90. Kilometrede meydana gelen tek taraflı trafik kazasında dört kişi vücutlarının değişik yerlerinde..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI