Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Emniyet “Çocuklarınızı Sokaklardan Uzak Tutun”
Aksaray Emniyet Müdürlüğü Çocuk şube ekipleri sokaklarda dilendirilen veya çalıştırılan çocuklar konusunda çalışmalarını..
Trafik Güvenliği İçin Denetimler Sürüyor
Aksaray’da son aylarda vatandaşların sürekli şikayetleri haline gelen modifiyeli araçların çevreye verdikleri rahatsızlı..
Asılsız İhbarlardan 155’de Nasibini Aldı
Aksaray’da vatandaşların bir yıl içerisinde 155 Polis ihbar hattına yaptığı başvurulardan 937’si asılsız çıktı...
Suça Karışan 83 Kişi Tutuklandı
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri değişik suçlara karıştıkları tespit edilen 323 şahsı yakalayarak ada..
Kaçakçılara 4 Ayda Ağır Darbe Vuruldu
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri 2016 yılının ilk gününden bu güne ..
Bankadaki Hesabı ve Parası İnkar Edildi
Aksaray’da bir banka şubesine kefen param diyerek yatırdığı 1590 TL. ve banka hesabı banka görevlilerince inkar edildi...
Öğrencilerden İyilik Yürüyüşü
Değerler Eğitim Merkezi Aracılığıyla Bir Araya Gelen Üniversite Öğrencileri, Terör Olaylarına Tepki Ve Çatışmalarda Şehi..
4 Kişi Hastanelik
Aksaray ‘ın Belediye arsaları ile Ortaköy Esentepe mahallesinde meydana gelen iki ayrı darp olayında dört kişi yaralandı..
Yükseklik Sonları Oluyordu
Aksaray çarşı merkezi ile Ortaköy ilçesinde meydana gelen yüksekten düşme olayında iki kişi vücutlarının değişik yerler..
Madde Az Kalsın Öldürüyordu
Aksaray’ın Mehmet Akif Ersoy Mahallesinde meydana gelen olayda şüpheli madde alan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesinde t..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI