Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Salça Sezonu Açıldı
Aksaray’da taze domatesin bol olduğu bu günleri değerlendiren vatandaşlar domates ve biber salçası yaptırıyor.
Ateşli Silahla Yaralandılar
Aksaray Çarşı merkezi ile Çağlayan Köyünde meydana gelen ateşli silah yaralanması olayında iki kişi hastanede tedavi alt..
8 Kaza 1 Ölü 16 Yaralı
Aksaray ‘ın sekiz ayrı noktasında ayrı zamanlarda meydana gelen trafik kazalarında 1 kişi hayatını kaybederken 16 kişi d..
Amatör Dağcıyı AFAD Kurtardı
Aksaray’da Hasan Dağı’na tırmanış gerçekleştiren amatör dağcı 3 bin 100 metre yükseklikte 20 metrelik kayadan düşerek ya..
Kaçak Yabancı Çalıştırana 6 Bin Lira Ceza
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Uluslararası işgücü Kanunu’nun resmi gazetede yayınlandığı ve yürü..
ASÜ’ye  4 Bin 783 Yeni Öğrenci
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin, bu yıl ASÜ için ayrılan kontenjanın yaklaşık yüzde 95’inin dold..
5 Kaza 7 Yaralı
Aksaray’da çeşitli yer ve zamanlarda meydana gelen beş ayrı trafik kazasında yedi kişi yaralanınca Aksaray Devlet Hastan..
Kavga 4 Kişiyi Hastanelik Etti
Aksaray’ın Acem Kavşağı ile Cerit köyünde meydana gelen kavga olayında yaralanan dört kişi Aksaray Devlet Hastanesinde t..
İlaç Vakaları Hız Kesmiyor
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi içtiği ilaçtan etkilenince Aksaray Devlet Hastanesine kaldır..
Toprak Altındaki Tarih Turizme Kazandırılıyor
Tarihi değerlere çok büyük önem veren Aksaray Belediyesi, tarihi hamamla ilgili projelerin gerçekleştirilmesi için çalış..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI