Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Bıçaklı Saldırgan Yakalandı
Aksaray’da 13 Haziran’da yolda yürüyen bir kişiyi sırtından ve bacağından bıçaklayarak kayıplara karışan saldırgan polis..
Çocuk Yaşta Kullanınca Fenalaştı
Aksaray ‘ın Azmi Milli Parkı yakınında yerde yatan bir kişi olay yerine varan ekiplerce Aksaray Devlet Hastanesine kaldı..
Belediye Ve Birlik Vakfı Ortaklaşa İftar Verdi
Aksaray Belediyesi ve Birlik Vakfı tarafından ortaklaşa iftar programı düzenledi.
Ölümüne Sebep Oluyordu
Aksaray ‘ın Şifahane Mahallesinde meydana gelen ilaç içme olayında fenalaşan bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırı..
Zinciriye Medresesinde Eğitimler Sürüyor
14’üncü Yüzyılda Karamanoğulları'ndan Yahşi Bey Tarafından Aksaray’a Yaptırılan Zinciriye Medresesi, Binlerce Öğrenci Ve..
Koçak Tarım Arazilerini İnceledi
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak çiftçileri ve tarım arazilerini ziyaret ederek, çalışmalar hakkında bilgiler ald..
Başkan Yazgı’dan Özel Çocuklara Ziyaret
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, çalışmaları kapsamında fırsat bulduğu her zaman özel çocukları ziyaret ediyo..
Sahte Sigorta Yaptıranlara Ceza
Aksaray’da bazı iş veren ve işçilerin fiilen işyerinde çalışmadıkları halde sosyal sigorta yardımlarından faydalanabilme..
Aktürk: Koç Katımı Önemli
Küçükbaş Hayvancılığın Geliştirilmesi Alanında Uygulanan Koç Katımı, Verimliliğin Artırılması Anlamında Oldukça Önemli..
Gözlerini Hastanede Açtılar
Aksaray ‘ın Mehmet Ersoy Mahallesi ile Merkezde meydana gelen darp olaylarında iki kişi yaralanınca Hastanede tedavi alt..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI