Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Patlayan Trafo Paniğe Neden Oldu
Şehir merkezinin elektriğini karşılayan trafo merkezinde art arda onlarca kez patlama yaşandı Aksaray’da şehir merkezin..
İlaç 3 Kişiyi Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Selçuklu Mahallesi, Şifahane Mahallesi ile merkezde meydana gelen ilaçtan zehirlenme olayında 3 kişi hastaned..
Delici Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Gülağaç ilçesinde meydana gelen delici kesici alet yaralanmasında bir kişi Aksaray Devlet Hastanesine kaldırı..
Trafik Kazalarında 5 Yaralı
Aksaray’ın Hanifi Yılmaz Tesis içi, Ağaçlı Kavşagı, Bolu Et Mangal Önü, B.Bölcek Caddesi ile Şifahane Mahallesinde oluşa..
3 Kişi İlaçtan Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Meydan Mahallesi, Selçuklu Mahallesi ile Fatih Mahallesinde meydana gelen fazla ilaçtan etkilenerek zehirlenm..
4 Kaza 6 Yaralı
Aksaray’ın Atatürk Bulvarı, Kireçlik Yolu Nevşehir Yolu Aksaray İstikameti ile Bölcek caddesinde meydana gelen trafik ka..
Ölümü Şüpheli Bulundu
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde meydana gelen olayda hayatını kaybeden bir kişinin ölümü şüpheli bulundu
Tarım İşçilerinden Birlik Mesajı
Şanlıurfa’dan tarım işçisi olarak Aksaray'a çalışmaya gelen Kürt işçiler, ellerinde bayraklarla tarlada birlik ve berabe..
Aksaray Adliye’sinde 18 Memur Gözaltına Alındı
15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrası başlatılan soruşturmalar Aksaray Adliyesine de sıçr..
Kent Meydanının İsmi Değişiyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı kent meydanının ‘15 Temmuz Milli İrade Şehitler Meydanı’ olarak değişeceğini ..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI