Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

25 Polis Daha Hakim Karşısında
Aksaray’da 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmeye çalışılan darbe girişimi sonrası başlatılan operasyonlarda gözaltına alın..
Kesici Alet Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Bahçeli Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi delici kesici aletle yaralanınca Aksaray Devlet Hastanesin..
Şehidimiz Köyünde Toprağa Verildi
Geçtiğimiz gün gece saatlerinde Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde hücre evine yapılan baskın esnasında şehit olan polis mem..
 Sahte Savcı Hekim Çetesi Çökertildi
Aksaray daz kendilerini savcı hakim olarak tanıtarak bir çok kişinin parasını dolandıran çete Aksaray da polisin yaptığı..
Haksız Kazanç Sağlayan Çete Çökertildi
Aksaray polisin uzun süredir peşinde olduğu bir çete çökertildi bu çete elemanları Aksaray da fabrikatör ve iş adamları ..
Kesici Delici Aletle Yaralandı
Aksaray merkezde meydana gelen olayda bir kişi kesici delici aletle yaralanınca Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray ‘ın Ağaçören İlçesi Güzelyurt köyünde meydana gelen olayda bir kişi ateşli silahla yaralanınca Aksaray Devlet Ha..
Paşacık’ta Şüpheli Ölüm
Aksaray ‘ın Paşacık Mahallesinde meydana gelen şüpheli ölüm olayında bir kişi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti..
Düğnüne 20 Gün Kala Şehit Oldu
Diyarbakır’da terör örgütü PKK’nın hücre evine yapılan baskında çakın silahlı çatışmada şehit olan Aksaraylı polis memur..
Şehit Ateşi Düştü
Aksaray Ortaköy ilçesi Hıdırlı köyünden olan polis memuru Salih Aksu Şehit Oldu
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI