Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Piri Mehmet Paşa Çarşısı Yapımında Sona Yaklaşılıyor
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın en önemli projelerinden birisi olan eski terminal alanı kentsel dönüşüm p..
Sıcak Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Aksaray Belediyesi, şehrin muhtelif yerlerinde olduğu gibi Aratol Mahallesinde de sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyor...
Aracıyla Duvara Çarptı
Aksaray’da meydana gelen üç ayrı trafik kazasında yaralanan 4 kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındılar..
Şaka Yaparken, Arkadaşını Bıçakladı
Aksaray’ın Aratol Mahallesinde oluşan olayda bir kişi çalıştığı bir dinlenme tesisinde arkadaşı ile şakalaşırken bıçakla..
Camiden Ayakkabı Çalan Hırsız Kendi Ayakkabısını Vatandaşa Bıraktı
Aksaray’da Cuma namazı kılınırken camiye gelen hırsız, bir vatandaşın ayakkabısını çalarak yerine kendi ayakkabısını bır..
Vali Pekmez Valilik Makamını Çocuklara Devretti
Aksaray’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM açılışının 97. Yıldönümü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdü..
Karbon Monoksit Gazı Zehirledi
Aksaray’ın Küçük Bölcek Mahallesinde oluşan olayda bir kişi sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenince hastaned..
Kavgada Yaralandılar
Aksaray’ın Yavuz Sultan Selim Mahallesi ile Çiftlik Mahallesinde meydana gelen iki ayrı darp olayında yaralanan iki kişi..
Başkan Yazgı Koltuğunu Öğrencilere Bıraktı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu Kılıçarslan İ..
2 Bin 660 Üreticiye 8 Milyon 402 Bin TL Destekleme Ödemesi
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı ve Türkiye’nin tarım ve hayvancılık kenti olan Aksara..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI