Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

İlaç İçtiler Hastanelik Oldular
Aksaray’ın Selime Kasabası, Cumhuriyet Mahallesi, Hacılar Harmanı ile merkezde oluşan olaylarda 4 kişi hastanede tedavi ..
Göz Doktorları Akşam da Çalışacak
Aksaray Devlet Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Cengizhan Kılıçaslan, Göz Hastalıkları Polikliniğinde Aralık ayı itibarıyla ..
Yarışma Ödülleri Sahiplerini Buldu
Aksaray Belediyesinin geleneksel hale getirdiği bu yıl 3’üncüsü düzenlenen fotoğraf yarışmasında dereceye giren fotoğraf..
‘Somuncu Baba Aşkın Sırrı’na Yılın En İyi Sinema Filmi Ödülü
Aksaray Belediyesi'nin ana sponsorluğunda tamamı Aksaray’da çekilen ve şehrin tanıtımına büyük katkı sağlayan ‘Somuncu B..
Kavga 4 Kişiyi Hastanelik Etti
Aksaray’ın Ankara Caddesi, Merkez, Kılıçaslan parkı içerisi ile Pamucak Mahallesinde oluşan kavga olaylarında 4 kişi has..
4 Kişi Az Kalsın Ölüyordu
Aksaray ‘ın Bedir Muhtar Mahallesinde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında 4 kişi ha..
Aksaray’da Ekmek 1 TL Oldu
Aksaray’da valilik ve belediye tarafından alınan kararla 6 aydır 250 gram fiyatı 90 kuruş olan ekmek, 1 TL olarak satılm..
Otobüslerde "Kart 68" Uygulaması Başlıyor
Aksaray’da Belediye ve Minibüsçüler Halk Otobüsçüler ve Umum Servisçiler Esnaf Odası tarafından alınan kararla, 4 yıldır..
Aksaray, ‘Halep için Birlik Vakti’ dedi
Aksaray’da AK Parti İl Başkanlığı tarafından organize edilen ‘Halep İçin Birlik Vakti’ Kampanyası kapsamında tüm sivil t..
Kavgada Bıçaklandı
Aksaray’ın Kargın köyünde meydana gelen olayda bir kişi bıçakla yaralanınca,Aksaray Devlet Hastanesine kaldırılarak teda..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI