Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Osmanlı’da Fedakarlık ve Vatan Sevgisi Konferansı
Aksaray’lı Kişisel Gelişim Uzmanı Fahri Sarrafoğlu tarafından İstanbul ‘da gençlere yönelik olarak Osmanlı’da Fedakarlık..
Lens Ciddi Sağlık Problemleri Yaratıyor
Görme bozukluğu olan vatandaşlar çözümü gözlük takmak yerine lenste ararken, lensin ciddi sağlık problemlerine yol açabi..
60 Kişiye Girişimcilik Kursu Veriliyor
Aksaray Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası ile KOSGEB tarafından ortaklaşa düzenlenen Girişimcilik Kursu ile 60..
Sevgiler Günü İçin Hazırlıklar Başladı
Yaklaşan sevgililer günü öncesi çiçekçiler hummalı bir çalışma içinde. Çiçekçiler birbirinden çeşit çiçekleri stoklarınd..
Esnaflarımız Zaman Kaybetmesin
Aksaray Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Ceylan, Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın sanayi projesi..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Dere Mahallesinde bulunan bir Cafe’de meydana gelen olayda bir kişi ateşli silahla yaralanınca hastanede teda..
Sobadan İki Kişi Zehirlendi
Aksaray’ın Şeyh Hamit Mahallesinde meydana gelen sobadan çıkan karbon monoksit gazından zehirlenme olayında iki kişi has..
Eskil’de 15 Temmuz Demokrasi Şehitlerini Anma Programı
Aksaray’ın Eskil ilçesinde ilçe belediyesi tarafından 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri için özel bir program düzenledi. Büy..
283 Bin 908 Kişi MHRS İle Muayene Oldu
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde muayene olabilmek için Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS) ve Alo 182’den r..
Otobüsün Mazot Deposundan Kaçak Sigara Çıktı
Aksaray’da jandarma ekipleri, arama yaptıkları yolucu otobüsünün mazot deposunda ve üst bagajına özel yapılmış zula bölm..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI