Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

2017, Projelerle Dolu Bir Yıl Olacak
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 2017 yılının projelerle dolu yıl olacağını söyledi
Vali Pekmez'e Ziyaretler Sürüyor
Veteriner Hekimler Odası’ndan Vali Pekmez’e ziyaret Veteriner Hekimler Odası Başkanı Önder Yıldız beraberinde yönetim k..
Şahin: Halep’te İnsanlık Dramı Yaşanıyor
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, tarih boyunca Türkiye’nin mazlumlara her zaman kapılarını ve g..
Koçaş İle Tekin'den Yeni Yıl Mesajı
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin, 2017 yılına sayılı gün..
Yazgı Ankara'da Programa Katıldı
Başkan Yazgı, Ankara’da milli eğitim bakanı ismet Yılmaz’la birlikte “Akif’i anlamak ve Asım’ı yaşamak ”adlı programa ka..
2 Olayda 4 Kişi Darp Edildi
Aksaray’ın Sağlık köyü ile Kutlu köyünde meydana gelen iki ayrı kavga olayında darp edilerek yaralan 4 kişi hastanede te..
İlaç Yine Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Nevşehir yolu üzerinde bulunan bir tesiste meydana gelen ilaç içme olayında ilaçtan etkilenen bir kişi hastan..
Aksaray Valisi'nin Eşinden Anlamlı Ziyaret
Aksaray Valisi Aykut Pekmez’in eşi Yeşim Pekmez, doğuştan görme engelli olan ve 10 yıldır Türkçe Öğretmenliği yapan Aygü..
Zabıta’dan Yılbaşı Denetimi
Aksaray Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler, umuma açık istirahat ve eğlence yerlerine yönelik kontrol ve deneti..
Belediye Mahsur Kalanlara Kumanya Dağıttı
Aksaray Belediyesi, yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle kapanan Aksaray - Konya Karayolunda mahsur kalanlara kumanya dağı..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI