Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

12 Yıldır Jandarmadan Kaçan Şahıs Yakalandı
Niğde’de 12 yıldır dağlarda yaşayan ve 12 ayrı suçtan yaklaşık 30 yıl kesinleşmiş hapis cezası olan ve köy halkının ‘Eşk..
Çamaşır Suyu İçti
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde oluşan olayda bir kişi çamaşır suyu içerek canına kıymak isteyince hastanede tedavi alt..
Uyuşturucu İçince Fenalaştı
Aksaray ‘ın Gülağaç ilçesi Demirci kasabasında oluşan olayda uyuşturucu madde kullandığı iddia edilen bir kişi hastanede..
4 Kişiyi Soba Hastanelik Etti
Aksaray’ın Şeyh Hamit ile Bahçeli Mahallesinde meydana gelen sobadan çıkan gazdan etkilenme olayında 4 kişi hastanede te..
"Dövizini Bozdur, Oyunu Boz" Kampanyası
Aksaray’da AK Parti İl Başkanlığı ve sivil toplum örgütü başkanları düzenledikleri ortak basın toplantısında Cumhurbaşka..
Römork Altındaki Zuladan Kaçak Sigara Çıktı
Aksaray’da polisin şüphe üzerine durduğu minibüsün römorkunda yapılan aramada römork altındaki özel bölmede 4 bin 700 pa..
Kaybolan Zihinsel Engelli,55 Kişilik Kurtarma Ekibiyle Aranıyor
Aksaray'da 3 gün önce kaybolan zihinsel engelli 35 yaşındaki Ferhat Örün, 55 kişilik kurtarma ekibi ve 2 iz takip köpeği..
Bypass Ameliyatında Dışa Bağımlılık Bitti
Aksaray'da kalp hastaları çevre illere gönderilmeden ameliyatları yapılıyor
İntihara Teşebbüs Ettiler
Aksaray’da meydana gelen olaylarda iki kişi intihara teşebbüs edince kendileri Aksaray Devlet Hastanesinde tedavi altına..
Evlilik Vaadiyle Dolandırıcılık İddiası
Aksaray’da evlenme vaadiyle vatandaşları dolandırdığı iddia edilen biri kadın 2 şüpheli yakalandı Aksaray’da evlilik va..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI