Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Okuma Alışkanlığı Artacak
Konya Ovası Projesi (KOP) Bölge Kalkınma İdaresi Başkanlığı, Aksaray Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ..
Minibüsün Her Yerinden Kaçak Sigara Çıktı
Aksaray’da polisin şüphe üzerine durdurduğu minibüste 30 bin paket kaçak sigara ele geçirildi
Üst Geçitte İntihar Girişimi
Aksaray’ın Sanayi Girişinde bulunan üst geçitte meydana gelen intihara kalkışma olayında bir kişi uzun uğraşlar sonunda ..
Üst Geçitte İntihar Girişimi
Aksaray’ın Sanayi Girişinde bulunan üst geçitte meydana gelen intihara kalkışma olayında bir kişi uzun uğraşlar sonunda ..
Yazgı, Esnaflardan 16 Nisan İçin Destek İstedi
Aksaray Belediyesi Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Gençlik Kolları Muhammed Aktaş ile esnaflara yeni anayasa maddele..
Aksaray Gazeteciler Cemiyeti Kuruldu
Aksaray’da medya kuruluşu sahipleri ve temsilcileri ile çalışanlarından oluşan Aksaray Gazeteciler Cemiyeti kuruluşunu t..
AK Parti Aksaray Heyeti Huzurevi Sakinleriyle Bir Araya Geldi
Aksaray’da ‘Büyüklere hürmet, kararımıza evet’ projesi kapsamında huzurevini ziyaret eden AK Parti heyeti, yaşlılarla bi..
İlaç İçti Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Hasas Mahallesinde oluşan olayda bir kişi içtiği ilaçlar nedeniyle fenalaşınca hastaneye kaldırılarak tedavi ..
Diyabet Okulunda, Eğitimler Devam Ediyor
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Diyabet Okulunda, 2016 yılında 5 bin 246 şeker hastasına hipoglisemi, hiperglisemi..
Yazgı, Cumhurbaşkanlığı Halk Oylamasını Anlattı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, AK Parti Kadın Kolları tarafından Cumhuriyet Mahallesi'nde düzenlenen toplan..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI