Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Öğrencilerden Halep’e Yardım Tırı
Aksaray’da Kanuni Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından toplanan insani ihtiyaç malzemelerinin bulunduğu yard..
FETÖ/PDY Operasyonu: 2 Gözaltı
Aksaray’da Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında hastane başhekim yardım..
Uyuşturucu Operasyonunda 3 Afgan Tutuklandı
Aksaray’da üç gün önce yapılan operasyonda uyuşturucu ticaretinden gözaltına alınan 13 Afganistan uyruklu şüpheliden 3’ü..
Buzağı Küpeleme Sözleşmesi Yapıldı
Aksaray’da, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü arasında yapılan anlaşmayl..
Kavgalar Darp Getirdi
Aksaray’ın Makas kavşağı, Çağlayan köyü ile Küçük Bölcek Mahallesinde meydana gelen kavga olaylarında darp edilen4 kişi ..
Sağlık Personeline Verem Eğitimi Verildi
Aksaray’da Halk Sağlığı Müdürlüğü’ne bağlı Verem Savaş Merkezi tarafından sağlık personeline hizmet içi eğitim verildi. ..
Uyuşturucu Taciri 13 Afgan Adliyeye Sevk Edildi
Aksaray’da geçtiğimiz gün yapılan operasyonla uyuşturucu ticareti yaptıkları gerekçesi ile gözaltına alınan 13 Afganista..
Belediye ile ATSO Ortak Hizmet Protokolü İmzalandı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Koçaş, Aksaray Küçük Sanayi Sitesin..
İçtiği Rakı Zehirledi
Aksaray’ın Taşpınar kasabasında meydana gelen olayda bir kişi içtiği rakıdan zehirlenince Aksaray Devlet Hastanesinde te..
Çiftçiler Eğitimden Geçirildi
Aksaray’da Ziraat Odası Başkanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü ve Tarım Sigortaları Havuzu (TARSİM) tarafın..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI