Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde oluşan olayda bir kişi ateşli silahla yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine ..
Gazeteciler Temsilcilerini Seçti
Basın İlan Kurumunda Anadolu Gazete sahiplerini temsil edecek 3 kişilik gazete sahibi temsilcileri Hafta sonu Ankara’da ..
Oda ve Borsaya Teşekkür
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle il..
Havalimanı Müjdesini Yıldırım’da Verdi
Ulaştırma Bakanı’nın geçtiğimiz hafta dile getirdiği havalimanı müjdesi Başbakan Binali Yıldırım tarafından da verildi...
EVET İçin İlk Adım Aksaray’dan
Bir dizi açılış programı için Aksaray’da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 16 Nisandaki referan..
Kimyasal Madde İçince Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray’ın Hashas Mahallesinde oluşan olayda bir kişi içtiği kimyasal madde nedeniyle Hastaneye kaldırılarak tedavi altı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hazırlıkları
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 Şubat Cuma günü Aksaray’ı ziyaret edeceği haberi ilde hummalı bir çalışma başla..
Muhtarlar ve STK’lardan Referandumda 'EVET' Çağrısı
Aksaray’da sivil toplum örgütleri ve köy muhtarları bir araya gelerek anayasa değişikliliğinin oylanacağı referandumla i..
4 Kaza 6 Yaralı
Aksaray’ın Eskil ilçesi Merkez Mahallesi, Atatürk Bulvarı, Konya Yolu ile Aksaray Lisesi kavşağında oluşan kazalarda 6 k..
Yılda 150 Bin Kişi Sigara Nedeniyle Hayatını Kaybediyor
Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi olmak için gelen hasta ve hasta yakınları ile çalışan personele, 9 Şubat..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI