Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

İlaç İçince Fenalaştılar
Aksaray’ın Kılıçaslan Mahallesi ile Aksaray Polis Merkezi Mıntıkası içerisinde oluşan ilaç içme olaylarında iki kişi has..
Koçak “Bu Birliktelik Örnek Alınmalı”
Aksaray Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Mahmut Aktürk, İmam Hatip M..
Çamaşır Suyu İçti
Aksaray’ın Ağaçören Camili ören köyünde oluşan olayda bir kişi içtiği çamaşır suyu nedeniyle hastaneye kaldırılarak teda..
Aksaray Belediyesi Yeni Hastaneye Bağlantı Yolunu Açıyor
Aksaray Belediyesi, Tacin ve Aratol mahallesi arasında yeni yapılan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne E-90’dan girişli ba..
Kavgada 3 Kişi Yaralandı
Aksaray’ın Perşembe pazarı, Ağaçören Gümüştepe ile Ortaköy ilçesi otogar karşısında oluşan üç ayrı kavga olayında darp e..
SGK Hastanede Erişim Noktası Açtı
Aksaray’da Sosyal Güvenlik Kurusu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından Eğitim ve Araştırma Hastanesine erişim noktası açıldı...
Otomobil Yayaya Çarptı
Aksaray’da otomobilin yayaya çarpması sonucu yaşanan trafik kazasında 1 kişi yaralandı
Hizmetiçi Eğitim Verildi
112 Acil çağrı hizmetlerinin etkili, verimli, kesintisiz ve koordinasyon içerisinde yürütülebilmesini sağlamak adına Aks..
Koçak, Referandumu Değerlendirdi
Aksaray’dan yüzde 75.49 oy oranıyla ‘Evet’ çıkması sonucu değerlendiren Ziraat Odası Başkanı Emin Koçak, vatandaşın son ..
Yılda Bir kez Diş Hekimine Gidilmeli
Diş Hekimi Sevinç Kasal, diş bakımının önemine dikkat çekerek, yılda bir kez diş hekimine gidilmesi gerektiğini söyledi...
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI