Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

PTT’ye Elektronik Para  Hakkı Verildi
Olağanüstü Hal (OHAL) kapsamında yayımlanan 690 sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) çerçevesinde, elektronik para ihra..
Sigorta Primleri Devletten
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde muhtarlarla olan toplantında, muhtarların sigorta prim..
GBT Sorgusu Yapılıyor
Aksaray’da güvenlik uygulaması kapsamında 15 Temmuz Milli idare Meydanında başta olmak üzere ve şehrin birçok yerinde Ge..
Çiftçiler Şeker Pancarından Umutlu
Nüfusunun yüzde 80’inin tarım ve hayvancılıktan geçimini sağladığı Aksaray’da 2017 yılı şeker pancarı ekim sezonu başlad..
Aksaray Belediyesi Araç Filosunu Güçlendirdi
Can ve Mal Güvenliğine büyük önem veren Aksaray Belediyesi, yaklaşık 2 milyon TL değerindeki 32 metrelik itfaiye aracı i..
Yazgı, Selime Hatun Kadın Aktivite Merkezindeki Çalışmaları İnceledi
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Aksaray’a kazandırdığı en önemli projelerden birisi olan Selime Hatun Aktivi..
Canlı Hayvan Pazarında Kotra Dağıtımı
Aksaray’da Ticaret Borsası tarafından Aksaray Belediyesinin desteğiyle başlatılan ve çevre il ve ilçelere hayvan sevkiya..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Cafeler caddesinde oluşan ateşli silahla yaralanma olayında bir kişi hastaneye kaldırılarak tedavi altına alı..
KHK’da Güvenlik Düzenlemesi
Yeni Kanun Hükmünde Kararname(KHK) yayımlandı. KHK’ye göre özel güvenlik personellerinin silah kullanımına düzenleme get..
Et Yükselişe Geçti
2016 yılında kemiksiz kesilen etin fiyatı 22 TL iken 2017 yılında ise 27 TL oldu.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI