Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Erdoğan’dan Yazgı’ya Övgü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Başbakan Binali Yıldırım, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, İçişle..
İstihdam Teşvikleri Açıklandı
Aksaray Çalışma ve iş kurumu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısı ile başlatılan istihdam için milli seferberli..
Esnafa Can Suyu Olacak
Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçaş, KOSGEB tarafından 2017 yılı içerisinde verilecek ola..
Ateşli Silahla Yaralandı
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde oluşan olayda bir kişi ateşli silahla yaralanınca Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine ..
Gazeteciler Temsilcilerini Seçti
Basın İlan Kurumunda Anadolu Gazete sahiplerini temsil edecek 3 kişilik gazete sahibi temsilcileri Hafta sonu Ankara’da ..
Oda ve Borsaya Teşekkür
Geçtiğimiz günlerde Türkiye Ekonomi Şurası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve ekonomiyle il..
Havalimanı Müjdesini Yıldırım’da Verdi
Ulaştırma Bakanı’nın geçtiğimiz hafta dile getirdiği havalimanı müjdesi Başbakan Binali Yıldırım tarafından da verildi...
EVET İçin İlk Adım Aksaray’dan
Bir dizi açılış programı için Aksaray’da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 16 Nisandaki referan..
Kimyasal Madde İçince Gözünü Hastanede Açtı
Aksaray’ın Hashas Mahallesinde oluşan olayda bir kişi içtiği kimyasal madde nedeniyle Hastaneye kaldırılarak tedavi altı..
Cumhurbaşkanı Erdoğan Hazırlıkları
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 10 Şubat Cuma günü Aksaray’ı ziyaret edeceği haberi ilde hummalı bir çalışma başla..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI