Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Gazeteciler Konya’da Buluştu
16 Nisan’a sayılı günler kala referandum çalışmaları hız kazanırken yerel medya çalışanları Konya’da gerçekleştirilen to..
Emekli Polisin Eşi Azmettirmek Suçundan Gözaltında
Aksaray’da, sağlık ocağında görevli doktoru beylik tabancasıyla vurarak öldürdükten sonra kaçan ve yakalanacağını anlayı..
Kaçamayacağını Anlayınca Kendini de Öldürdü
Aksaray Eskil ilçesine bağlı Bozcamahmut sağlık ocağında görevli doktoru beylik tabancasıyla vurarak öldüren emekli poli..
Emekli Polis Doktora Kurşun Yağdırdı
Aksaray'ın Eskil İlçesi Bozcamahmut yaylasında emekli polis ile doktor arasında çıkan tartışmada emekli polis doktora ta..
Kütüphane Bilgi Erişiminin Sağlandığı Mekândır
53. Kütüphane Haftası Aksaray İl Halk Kütüphane Müdürlüğü tarafından 53. Kütüphane Haftası kutlama programı çerçevesinde..
Arı Yetiştiricileri Bir Araya Geldi
Arı Yetiştiricileri Birliği ve Aksaray Üniversitesi tarafından yetiştiricilere ‘Arı hastalıkları, aşısı ve tedavisi ’kon..
Köpek Hastanelik Yaptı
Aksaray’ın Çekiçler köyünde meydana gelen köpek ısırması olayında yaralanan bir kişi Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastane..
Vali Pekmez Sarıyahşi İlçesini Ziyaret Etti
Aksaray Valisi Aykut Pekmez, Sarıyahşi ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Karatay: "Güçlü Bir Evet İle Güçlü Bir Türkiye’nin Temellerini Atacağız"
AK Parti Aksaray İl Başkanı Abdulkadir Karatay, 16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan referandum çalışmaları kapmasında..
Nefes Kesen Uyuşturucu Operasyonu
Aksaray’da uyuşturucu sevkıyatı yapan araç sürücüsü yaşanan kovalamaca sonucu yakalandı Araçta yapılan aramada 30 kilog..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI