Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Oto Faresi Güvenlik Kamarasına Yakalandı
Aksaray’da park halindeki otomobilin camını kırdıktan sonra arka koltukta bulunan çantayı çalan hırsızlık şüphelisi, güv..
Şüpheli Valiz Paniği
Aksaray’da bir binanın duvarına bırakılan ve bomba imha uzmanı tarafından kontrollü bir şekilde fünye ile patlatılan val..
TÜMSİAD Girişimcilik Sertifikası Verdi
Tüm Sanayici ve İş adamları Derneği (TÜMSİAD) tarafından Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdar..
Kafelerde Sigara İçme Yasağı İşleri Yarı Yarıya Bitirdi
Kapalı yerlerde sigara içme yasağının uygulandığı andan itibaren kafeler artık iş yapamıyor. Kapalı yerlerde sigara içme..
Organizasyoncular Sezondan Umutlu
Düğün, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü ve diğer birçok özel günlerin vazgeçilmez unsuru olan organizasyoncul..
Kendi Kendine Zarar Verdi
Aksaray’ın Taşpazar Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi kendi kendine zarar verince hastanede tedavi altına alınd..
Kavgada Hastanelik Oldular
Aksaray’ın Büyük Bölcek, Bahçeli ile Kılıçaslan Mahallesinde meydana gelen kavga olaylarında darp edilen 3 kişi hastaned..
Kavgada Hastanelik Oldular
Aksaray’ın Büyük Bölcek, Bahçeli ile Kılıçaslan Mahallesinde meydana gelen kavga olaylarında darp edilen 3 kişi hastaned..
Bıçaklı Kavga: 1 Yaralı
Aksaray’da 2 kişinin tartışmasının kavgaya dönüşmesi sonucu 1 kişi bıçakla yaralandı
Aksaray Belediyesi Sarıkamış Şehitlerini Andı
Aksaray Belediyesi, Osmanlı Devleti tarihinin en acı olaylarından biri olan Sarıkamış Harekâtı’nın 102'nci yıl dönümü do..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI