Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Darp Olayları Hız Kesmiyor
Aksaray’ da meydana gelen çeşitli darp olaylarında yaralananlar Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına a..
Halı Hırsızları Gazetecilere Terlikle Saldırdı
Aksaray’da çaldıkları halıları yükledikleri minibüsle kaçarken jandarma tarafından yakalanan kadınlar, kendilerini görün..
Bugün Açılıyor
Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan Tarım fuarı bugün kapılarını açıyor.
Başkan’dan Sanayi Esnafına Teşekkür
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, Yeni Sanayi Kentsel Dönüşüm Projesi dâhilinde yapılacak Sanayi Sitesi projes..
6 Zehir Taciri Gözaltında
Aksaray İl Emniyet Müdürlüğünün uyuşturucu ile mücadelesi aralıksız sürüyor. Sokak satıcılarına yapılan operasyonda 6 Ki..
O Bir Örnek Girişimci
Aksaray’da hiçbir bilgisi olmadan mantar üreticiliği yapmaya başlayan kadın girişimci 1 oda olarak başladığı üretimi, 6 ..
2 Günde Bin 200 Kişi Müracaatta Bulundu
Aksaray’da 850 kişinin istihdam edeceği iş olanağına 2 günde bin 200 kişi başvuruda bulundu. 3 Mart tarihine kadar Toplu..
Köpeğin Saldırısına Uğradı
Aksaray’ın Yeşilova köyünde oluşan olayda bir kişi sokak köpeğinin saldırısı sonucu ısırılınca Aksaray Eğitim ve Araştır..
Yazgı,Referandum Öncesi Esnaf Ziyaretlerine Başladı
Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, çarşı esnafını ziyaret ederek Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine ve referand..
Üreticilere Üniversite Eğitim Desteği
Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Süt Üreticileri Birliği, Arı Yetişt..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI