Reklam
Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

İntihar Girişimi
Aksaray’ın Pınar Mahallesinde oluşan olayda bir kişi intihara teşebbüs edince Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesine ka..
Türkiye’nin Hayvancılığı Aksaray’da Masaya Yatırıldı
22 il başkanının ve Aksaray protokolünün katıldığı toplantıda Türkiye genelindeki hayvancılık sorunları, çözüm önerileri..
Mahallelere Yeni Park Yapılıyor
Aksaray Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yavuz Sultan Selim ve Mehmet Akif Ersoy Mahallelerine yeni park yapımı iç..
Seksenler Dizisi Oyuncuları Ramazan Sokağına Konuk Oldu
Aksaray Belediyesi tarafından 4 yıldır geleneksel olarak düzenlenen Ramazan Sokağı'nın dün akşamki konukları Seksenler a..
Ziraat Odası Köy Muhtarlarıyla İftarda Buluştu
Aksaray’da Ziraat Odası Başkanlığı tarafından köy muhtarlarına yönelik iftar programı düzenlendi.
Ezer; ALS Hastalığını Anlattı
21 Haziran Dünya ALS günü nedeniyle Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji uzmanlarından Dr. Reyyan Ezer, hastal..
Bakanlıktan Özkök’e Teşekkür Belgesi
Aksaray Defterdarı Uğur Aslan, Beraberinde Vergi Dairesi Müdürü Metin Çalışkan, Gelir Müdür Vekili Mustafa Baysan, Aksar..
Aksaray Belediyesinin Toplu İftarları Sürüyor
Aksaray Belediyesi tarafından Hürriyet ve Yavuz Sultan Selim mahallelerinde toplu iftar ve mahalle meclis toplantısı ger..
Yedikleri Mantar Zehirledi
Aksaray’ın Adana yolu bulunan bir kız öğrenci yurdunda meydana gelen yenilen mantardan zehirlenme olayında bir kişi hast..
AK Parti Heyeti Şehit Kazım Ayın Ailesiyle İftar Yaptı
AK Parti İl Başkanı Abdulkadir Karatay ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 2016 yılında Ağrı Dağı bölgesinde arazi taraması sıras..
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI