Bugun...

"haber" İLE İLGİLİ HABERLER

Çanakkale Gezisi Düzenlenecek
Yardım Sevenler Derneği ramazan ayında birçok vatandaşa para ve gıda yardımında bulunmaya hazırlanırken, ayrıca Temmuz a..
Kesici Aletle Yaralandı
Aksaray’ın Sanayi Mahallesinde meydana gelen delici kesici aletle yaralanma olayında bir kişi hastaneye kaldırılarak ted..
Karatay: Türkiye’nin Turizm Merkezi Olacağız
Kapadokya’nın giriş kapısı olan ve yılda binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan Aksaray’da yaz mevsiminin gelmesi i..
İsimleri Kütüphanelerde Yaşatılacak
İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şubesinin “Biz farkındayız” adlı proje kapsamında kütüphane açıla..
Eczacılar Günü Kutlandı
34. Bölge Aksaray Eczacı Odası, 14 Mayıs Eczacılar Günü etkinlikleri kapsamında Aksaray Valiliği önündeki Atatürk Anıtı’..
3 Kişi İlaçtan Hastanelik Oldu
Aksaray’ın Eskil ilçesi Güneşli yaylası Kılıçaslan Mahallesi ile Büyük Bölcek Mahallesinde meydana gelen ilaç içme olayl..
Aksaray Belediyesi Şehre Renk Katıyor
Aksaray Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü tarafından terminal kavşağında 4 bin 800 metrekare alan üzerine yapılan dekorati..
Yüksekten Düştü Öldü
Aksaray’ın Hacılar Harmanı Mahallesinde meydana gelen olayda bir kişi yüksek bir yerden aşağıya düşünce kaldırıldığı has..
Hafif Ticari Araçla Motosiklet Çarpıştı: 4 Yaralı
Aksaray'da hafif ticari araçla motosikletin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 1'i ağır, 4 kişi yaralandı...
Taban Fiyat Uygulamasına Uymayan Sürücü Kursuna Ceza
Taban fiyat uygulamasına uymayan bir sürücü kursu dönem kapatma ve 15 bin lira para cezasına çarptırıldı.
HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI